Haber Detayı
24 Haziran 2015 - Çarşamba 23:01 Bu haber 4380 kez okundu
 
“Vatandaş Hafif Yollu Bir Silkeledi Bizi”
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, konuyla ilgili ikinci değerlendirmesinde daha samimi paylaşımlarda bulundu.
SİYASET Haberi
“Vatandaş Hafif Yollu Bir Silkeledi Bizi”

Milletvekilliği seçimlerinin ardından genel bir değerlendirme yaparak seçim sonuçlarına saygı duyduklarını ve Nevşehir’e yatırıma devam edeceklerini kaydeden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, konuyla ilgili ikinci değerlendirmesinde daha samimi paylaşımlarda bulundu.

“AK Parti Nevşehir de Neden Kaybetti Sizce” sorumuza yanıt veren Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, seçim sonuçlarının aslında bir kayıp değil, AK Partinin kendisine Nevşehir’de de bir gözden geçirme fırsatı olarak bakılması gerektiğini söyledi.

Türkiye genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de vatandaşın AK Partiye oylarımızı geri almasını da biliriz deyip bir mesaj verdiğini kaydeden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, “AK Parti bence Nevşehir’de kaybetmedi. Bence kendimize biraz daha çeki düzen vermemiz konusunda mesaj verdi. AK Parti hükümete tekrar gelecek ama biz şöyle bir eski partilerimize dönelim ve bu arada AK Partiye de sizlere verdiğimiz oyları gerekirse almasını biliriz mesajı verdi. Daha önce de ifade ettiğimiz üzere seçim sonuçlarına, halkın tercihine saygı duyuyoruz. Bu sonuçların ardından bizler daha fazla çalışıp, daha da fazla yatırım yapmaya devam edeceğiz. Ve 3-0’ı Nevşehir’de yeniden kazanacağız. Seçimde vatandaş AK Partiyi hafif yollu silkeledi. Bu bir kayıp değil bence kazanç” değerlendirmelerinde bulundu.

Kaynak: (MHA) - MHA Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: “Vatandaş, Hafif, Yollu, Bir, Silkeledi, Bizi”,
Haber Yazılımı