Haber Detayı
18 Temmuz 2019 - Perşembe 11:46 Bu haber 392 kez okundu
 
Uyuşturucu Tacirlerine İlimizde Geçit Yok
KAPADOKYA NEVŞEHİR Haberi
Uyuşturucu Tacirlerine İlimizde Geçit Yok

Nevşehir’de Uyuşturucu İle Mücadele Kapsamında Yapılan Çalışmada Üç Şahıs Tutuklandı toplam Altı şahsa Adli İşlem yapıldı.

 

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğümüz Ekipleri, İl Merkezi ve Avanos, Ürgüp İlçelerimizde son bir hafta içerisinde Uyuşturucu ile Mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda;

 

Derinkuyu İlçemizde; İlimize Uyuşturucu getireceği yönünde yapılan istihbari çalışmada Derinkuyu Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda 12.07.2019 tarihinde saat 00.00 sıralarında şüpheli 38 plakalı araç ve içiresinde bulunan T.S., G.G. ve M.A. isimli şahısların araçlarında yapılan aramada 305,95 gr Eroin ele geçirilmiş, şahıslar gözaltına alınmış ve haklarında Uyuşturucu Madde Ticareti Yapma veya Sağlama suçundan Adli İşlem yapılmış sevk edildikleri Mahkemece her üç şahısta TUTUKLANARAK Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmişler.

 

Yine saat 01.10. sıralarında Uyuşturucu Madde Kullanan ve Ticaretini Yapan Şahısların deşifresine yönelik Yol Kontrol ve Denetleme Noktasında Derinkuyu Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda 50 plakalı araçta yapılan aramada ise; 48,62 gr Kubar Esrar ele geçirilmiş şüpheli Y.Ç. ve R.A. isimli şahıslar hakkında Uyuşturucu Madde Bulundurma ve Kullanma suçundan işlem yapılmıştır.

Kaynak: (N.E.M) - Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Uyuşturucu, Tacirlerine, İlimizde, Geçit, Yok,
Haber Yazılımı