Haber Detayı
27 Şubat 2015 - Cuma 17:41 Bu haber 1297 kez okundu
 
ÜNLÜ KONUKLAR TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTILAR
Nevşehir Kapadokya kültür ve sanat merkezinde Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından “Tecrübe Konuşuyor” isimli konferans düzenlendi.
KAPADOKYA NEVŞEHİR Haberi
ÜNLÜ KONUKLAR TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTILAR

Konferansa TRT spikeri Erdoğan Arıkan, Beşiktaş’ın efsane ismi Ali Gültiken ve oyuncu İsmail Hakkı katıldı. Programa Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Hasan Davulcu, Nevşehir Vali Vekili Vural Demirtaş, Belediye Başkan Vekili Yusuf Kaya, Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer ve kalabalık öğrenci grubu katıldı.

TRT spikeri Erdoğan Arıkan yaptığı konuşmada program dahilinde on beşinci il olan Nevşehir’e geldiklerini, Nevşehir’in güzel bir şehir olduğunu ilgiden dolayı teşekkür ettiğini söyledi. Efsane futbolcu Ali Gültiken ise yaptığı konuşmada “Futbol hayatına 12 yaşında başladım. Amatör ve genç takımlarda futbol oynadım. Beşiktaş’ta yetiştim. Futbol yaşantımın çoğunluğunu Beşiktaş’ta geçirdim. Sakatlandıktan sonrada futbolu bıraktım” dedi.

Oyuncu İsmail Hakkı ise Konya’da yerel televizyonda görev yaptım daha sonrada aktörlüğe soyundum diye konuştu. Program dahilinde Ali Gültiken’in ve oyuncu İsmail Hakkı’nın hayatlarını anlatan slayt gösterileri yapıldı. Gençlerin sorularını cevaplayan konuklara çeşitli hediyeler verildi.

Kaynak: Editör: Admin
Etiketler: ÜNLÜ, KONUKLAR, TECRÜBELERİNİ, PAYLAŞTILAR,
Haber Yazılımı