Haber Detayı
26 Mayıs 2019 - Pazar 12:51 Bu haber 550 kez okundu
 
Üniversite Etkinlik Yarışması’nda Ödüller Sahiplerini Buldu
EĞİTİM Haberi
Üniversite Etkinlik Yarışması’nda Ödüller Sahiplerini Buldu

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen "Üniversite Etkinlik Yarışması" sonuçlandı. Öğrenciler ödüllerini Rektör Prof. Dr. Mazhar Bağlı’nın elinden aldılar.

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi içerisinde hem de üniversite dışında sinema, kütüphane, müze ve tiyatro gibi birçok etkinliğe katılarak belgelendiren öğrencilerin etkinlik yarışmasında üst seviyeye yükselmesiyle en çok etkinliğe katılan öğrencilere puan sıralamasına göre ödülleri verildi.

NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı’nın makamında yapılan ödül törenine, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fatma Karipcin, Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Bengü Aksu Ataç, NEVSEM Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Sevtap Günay Köprülü, Bilgi İşlem Daire Başkanı Cem Öztürk, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Ümit Eğribaş, Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü Yasin Temel ve öğrenciler katıldı.

Rektör Prof. Dr. Mazhar Bağlı ödül kazanan öğrencileri tebrik ederek, hem öğrencilik hem de gelecek hayatlarında başarılarının devamını dileyerek, “Başarının en önemli adımın çok çalışmak ve gayret etmek” olduğunu söyledi.

Kapadokya Balon Turu, Yabancı Dil Kursu, SKS Yemek Bursu, NEVSEM Kursu ödüllerinin verildiği "Üniversite Etkinlik Yarışması"nda dereceye giren öğrenciler puan sıralamasına göre şu şekilde oluştu.

Aynur Temel 590

Elifcan Keleş 540

Havva Kılıç 480

Cennet Sürmeli 430

Sema Özdemir 340

İsmail Çetiner 190

Elif Salar 130

Nuray Yüksel 120

Zübeyde Boyraz 120

Kamile Güzel 120

Emine Yılmaz 120

 

Kaynak: (Nevşehir Üniversitesi) - Nevşehir Üniversitesi Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Üniversite, Etkinlik, Yarışması’nda, Ödüller, Sahiplerini, Buldu,
Haber Yazılımı