Haber Detayı
11 Ağustos 2015 - Salı 19:46 Bu haber 6586 kez okundu
 
Türkiye Şampiyonu Minik Sporculardan Rektörümüze Ziyaret
Ortahisar Belediye Göreme Spor Kulübü Minik Hentbol Takımını, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç’ı makamında ziyaret etti. Amasya’da düzenlenen ve min
SPOR Haberi
Türkiye Şampiyonu Minik Sporculardan Rektörümüze Ziyaret

ik sporcuların mücadele ettiği ‘Mini-Mini Türkiye Hentbol Şampiyonası’nda ‘Türkiye Şampiyonu’ olan Ortahisar Belediye Göreme Spor Kulübü Minik Hentbol Takımı,  Antrenör Serdar Şimşek nezaretinde Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

Minik sporcuları elde ettikleri başarıdan dolayı tebrik eden Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç, kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Çocukların ve gençlerin eğitim ve öğretimlerinin yanı sıra herhangi bir spora teşvik edilmesinin önemine değinen Rektörümüz Kılıç, “Bu öğrencilerimizin elde ettikleri başarı, takdire şayan. Kendilerini bir kez daha tebrik ediyorum.

Özellikle çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitim- öğretimlerinin yanı sıra geleceklerine yön verirken herhangi bir spora teşvik etmek,  kendilerine “yapabilirim ve başarabilirim” öz güvenini kazandırmak çok önemli.  Özgüvenini kazanan insanın hedefleri doğrultusunda elde edemeyeceği başarı yoktur. Sizlerin bugün elde etmiş olduğunuz bu başarı da özgüveninizin ve çalışmanızın güzel bir sonucu.  Geleceğimiz olan sizlere hayatınız boyunca nice başarılar diliyorum” diye konuştu.

Rektörümüz ile bir süre sohbet eden minik şampiyonlar daha sonra Üniversitemiz Prof. Dr. Filiz Kılıç yerleşkesini ve yerleşke içerisinde bulunan Spor Merkezi ile spor tesislerini gezdi.

Kaynak: (BÜLTEN) - BÜLTEN Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Türkiye, Şampiyonu, Minik, Sporculardan, Rektörümüze, Ziyaret,
Haber Yazılımı