Haber Detayı
06 Ekim 2018 - Cumartesi 23:20 Bu haber 1654 kez okundu
 
Türkiye’nin en büyük GSM destek grupları Kapadokya’da bir araya geldi
- Haberi
Türkiye’nin en büyük GSM destek grupları Kapadokya’da bir araya geldi

Türkiye’nin en büyük GSM destek grupları Nevşehirli girişimci Osman Güneş’in koordinatörlüğünde Nevşehir’de bir araya geldi.

 

Türkiye’de hızla gelişen ve büyüyen sektörün önemli girişimlere imza attığını belirten Osman Güneş, Kapadokya toplantısında bir araya gelen ülkenin en büyük GSM destek gruplarının toplantısından çok önemli kazanımlar elde ettiklerini dile getirdi.

 

Güneş, “Türkiye’nin en büyük GSM destek gruplarını Mobaile gemi organizasyonumuzda ağırladık. Katılımları için çok teşekkür ediyoruz. Mobaile kuruluş amacı GSM satış ve tamir sektöründe her alanda güvenilir, uzman, işinin ehli meslektaşlarımızı tek çatı altında toplamak ve kendi içerisinde paylaşmalar sayesinde ödenmiş sermaye olarak gördüğümüz atıl haldeki (ekranı kırık, ana kartı arızalı, tekrar geri dönüşüme kazandırma ve ülke dışına paramızı çıkarmadan değerlendirme çalışmaları başlıca oluşum nedenlerimizdir. Diğer çalışmalarımız ise her alanda uzman kadromuzla her marka ve modelde uzman olan tamir sorunlarını en iyi analiz ve değerlendirmelerimizle işin ehli olan ustaları tespit ederek gerek bayii, gerek müşteri portföyümüzü yönlendirmektir. Kapadokya toplantımız Ürgüp USPET uygulama okulunda gerçekleştirildi. Nevşehirli olarak bu tarz çalışmalarımızda maddi olmasa da manevi olarak büyüklerimizin yol göstermede yardımcı olmalarını ve devlet büyüklerimizin ise geri dönüşüm içeren ve teknolojide basamak atlatan bu tür faaliyetlerimizde bize yardımcı olmalarını diliyoruz” dedi.

Kaynak: (MHA) - MHA Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Türkiye’nin, en, büyük, GSM, destek, grupları, Kapadokya’da, bir, araya, geldi,
Haber Yazılımı