Haber Detayı
21 Mart 2019 - Perşembe 23:58 Bu haber 2372 kez okundu
 
TGF Başkanı Karaca, Ekici ve Körükcü’yü Ziyaret Etti
TGF Başkanı Yılmaz Karaca, TGF Genel Sekreteri ve NGC Başkanı Bayram Ekici’yi ve NGC genel sekreteri Körükcü’yü ziyaret etti.
KAPADOKYA NEVŞEHİR Haberi
TGF Başkanı Karaca, Ekici ve Körükcü’yü Ziyaret Etti

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Başkanı Yılmaz Karaca, beraberinde Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve TGF Genel Başkan Vekili Cafer Esendemir, Konya Basın Konseyi Başkan Yardımcısı ve Milliyet temsilcisi ve Olay TV Sahibi Kemal Soylu, Aksaray Orta Anadolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abdulkadir Ay ile birlikte TGF Genel Sekreteri ve Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanı Bayram Ekici’yi ziyaret etti.

 

NGC’nin çalışmaları hakkında bilgi alan Karaca, Ekici’ye başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

 

Karaca, NGC’nin çok aktif bir cemiyet olduğunu belirterek, “Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti çok önemli faaliyetler yapıyor. Bu da bizi federasyon olarak mutlu ediyor. Federasyonumuzun bu şekilde faaliyetler yapan cemiyetlere ihtiyaç var. Nevşehir Gazeteciler Cemiyetimiz Türkiye’deki diğer cemiyetlere örnek bir cemiyet.” dedi.

 

Ekici de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Karaca’ya teşekkür etti.

 

Gazeteciliğin çok önemli bir meslek olduğunu ifade eden Ekici, “Mesleğimiz gereği bize de bu şehir için çok önemli görevler düşüyor. Biz de cemiyet olarak bu şehir ve meslektaşlarımız için sürekli proje üretmeye çalışıyoruz. Yaptığımız çalışmalarla hem Nevşehir’in adını ulusal mecrada duyuruyoruz hem de meslektaşlarımızın gelişmesine katkı sağlıyoruz. Çalışmalarımız bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sürecek.” diye konuştu.

 

TGF Başkanı Karaca’dan NGC genel sekreteri Körükcü’ye ziyaret

 

TGF Başkanı Yılmaz Karaca ve TGF Genel Sekreteri Bayram Ekici, NGC genel sekreteri Alpaslan Körükcü’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Başkanı Yılmaz Karaca ile TGF Genel Sekreteri ve Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanı Bayram Ekici, geçtiğimiz aylarda dünya evine giren NGC Genel Sekreteri Alpaslan Körükcü’yü evinde ziyaret etti.

Yoğun programı nedeniyle düğün törenine katılamadığını belirten Karaca, genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi.

Düğün törenine katılmadığı için üzgün olduğunu kaydeden Karaca, “Alpaslan kardeşimiz hem Nevşehir Gazeteciler Cemiyetinde hem de Türkiye Gazeteciler Federasyonunda görev alan ve başarılı çalışmalara imza atan bir arkadaşımız. Çok istememe rağmen düğün törenine katılamadığım için üzgünüm. Kendisine ve eşine ömür boyu mutluluklar diliyorum.” dedi.

Körükcü çifti de ziyaretten duydukları mutluluğu dile getirerek, “TGF Başkanı Karaca ve TGF Genel Sekreteri Ekici’ye ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Karaca, Körükcü çiftine hediye takdim etti.

 

 

 

Kaynak: (Alpaslan Körükçü) - Alpaslan Körükçü Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: TGF, Başkanı, Karaca,, Ekici, ve, Körükcü’yü, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı