Haber Detayı
03 Kasım 2015 - Salı 22:32 Bu haber 6244 kez okundu
 
Teşekkürler Nevşehir
SİYASET Haberi
Teşekkürler Nevşehir

 

Anadolu’ nun kadim şehri Nevşehir’ in fedakâr, azimkâr, gönlü sevgi ve merhamet dolu, inançlı, kararlı Aziz Hemşerilerim,

1 Kasım seçimleri milli iradenin üstün geldiği bir seçim olmuştur. Milletimiz; istikrar, güven ve meselelerine çözüm istediğini açık bir şekilde sandığa yansıtmıştır. Milletimizin, ülkemizin ve ümmet-i Muhammed’ in selameti, güveni, huzuru, istikrarı konusunda ferasetli davranarak geleceğimize sahip çıktınız.

AK Parti, milletimizin partisidir. Gücümüzü inançlı ve samimi milletimizden alarak, milletimize hizmetkâr düsturuyla yola çıktık. 1 Kasım’ da milletimiz kazanmıştır, Türkiye kazanmıştır. Daha özgür, daha mutlu, daha güçlü ve yarına güvenle bakacağımız Türkiye kazanmıştır.Demokrasi, hukuk, adalet, merhamet, şefkat, sevgi ve barış milletimizin güvencesi altına alınmıştır. Bu zafer milletimizindir.

Hoşgörü önderi hünkar Hacı Bektaş-ı Veli’ “Bir olalım, iri olalım, diri olalım” diyerek birlikteliğin yolunu gösterdiği aziz coğrafyamızda; kardeşliği, sevgiyi ve saygıyı yüce milletimizle daim eylemek en büyük zaferimiz olmuştur. Gönüllerimiz bir, dualarımız bir…

1 Kasım demokrasi zaferi için teşekkürler Türkiye…

Bu seçim sürecinin başarılı bir şekilde sonuçlanmasında gece gündüz demeden fedakarca çalışan Sayın; AK Parti Nevşehir İl Başkanımız Mehmet Ali TANRIVER’ e, AK Parti Milletvekilimiz Av. Murat GÖKTÜRK’ e, AK Parti Milletvekilimiz Av. Ebubekir GİZLİGİDER’ e, Nevşehir Belediye Başkanımız Hasan ÜNVER’ e, Kadın Kolları İl Başkanımız Nihal KUTLAR’ a, Gençlik Kolları İl Başkanımız M. Rauf YANAR’ a, Merkez İlçe Başkanımız Salih AÇIKGÖZ’ e, Acıgöl İlçe Başkanımız Ramazan GÜL’ e, Avanos İlçe Başkanımız Serkan Naci FERALAN’ a, Derinkuyu İlçe Başkanımız Halil AKSÜT’ e, Gülşehir İlçe Başkanımız Kürşat KOÇ’ a, Hacıbektaş İlçe Başkanımız Yusuf KOÇAK’ a, Kozaklı İlçe Başkanımız Fatih ARAL’ a, Ürgüp İlçe Başkanımız Mustafa KILIÇ’ a, Acıgöl Belediye Başkanımız Ercan ERTAŞ’ a, Ürgüp Belediye Başkanımız Fahri YILDIZ’ a,Çat Belediye Başkanımız Kamil DURU’ ya, Göre Belediye Başkanımız Mustafa TOPÇU’ ya, Göreme Belediye Başkanımız Nuri CİNGİL’ e, Kavak Belediye Başkanımız Celal YİĞİT’ e, Kaymaklı Belediye Başkanımız Halit ELMA’ ya, Nar Belediye Başkanımız Ali ERDOĞMUŞ’ a, Sulusaray Belediye Başkanımız Bayram YILMAZ’ a, Karapınar Belediye Başkanımız Mustafa TİFTİK’ e, Tatlarin Belediye Başkanımız Ferhat ADIYAMAN’ a, Çalış Belediye Başkanımız Alpaslan ÖZER’ e, Kalaba Belediye Başkanımız Mustafa KÖROĞLU’ na, Özkonak Belediye Başkanımız İlker YÜREKLİ’ ye, Yazıhüyük Belediye Başkanımız Cengiz ÇAVDAR’ a, İl ve Belediye Meclis üyelerimize, mahalle teşkilatlarımıza, il, ilçe ve belde teşkilatlarımıza, kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza, sandık müşahitlerimize, SKM Başkanımıza, seçim sürecinde başarılı bir çalışma ortaya koyan basın merkezimize, sonuç alma sisteminde görev yapan genç kardeşlerimize, üniversite komisyonumuza, partimiz çalışanlarına, davamızın isimsiz kahramanlarına ve tüm gönüldaşlarımıza, propaganda döneminin huzur içinde geçmesini sağlayan tüm siyasi partilerimizin yetkilileri ve adaylarına, haberlerimizi halkımıza ulaştıran ve bizleri halkımızla buluşturan ilimiz basın kuruluşlarına, emniyet güçlerimize, kamu kurum ve kuruluşlarının çalışanlarına, seçimde görev alan tüm yetkililere, seçim sürecinde bizleri yalnız bırakmayan mahalle muhtarlarımıza, STK, vakıf, derneklerimize, bize inanan ve güvenen tüm hemşerilerimize sonsuz teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.

Ecz. Mustafa AÇIKGÖZ

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili

Kaynak: (MHA) - MHA Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Teşekkürler, Nevşehir,
Haber Yazılımı