Haber Detayı
20 Şubat 2017 - Pazartesi 19:56 Bu haber 5056 kez okundu
 
TES Kadın Kolları Başkanı Kırfaz İddialı
Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi Kadın Kolları, dönem başı yönetim kurulu toplantısını Başkan Fatma Kırfaz başkanlığında gerçekleştirdi.
EĞİTİM Haberi
TES Kadın Kolları Başkanı Kırfaz İddialı

Şube Başkanlığı binasında Fatma Kırfaz başkanlığında gerçekleştirilen kadın kolları toplantısına katılan Kırfaz'ın yönetim kurulu üyeleri, sendika kadın kollarının dönem boyunca Nevşehir okullarında gerçekleştireceği çalışmaları ve il genelinde yürüteceği stratejileri belirlediler.

 

Toplantı sonunda konuşan Kırfaz, "Kadının toplumda ve daha da önemlisi kamudaki yeri hepimizin bildiği üzere büyük önem arz etmektedir. Sendikamızın üye dağılımına da baktığımızda kadın öğretmenlerimizin sendikamıza verdiği destek bir çok sendikaya kıyasla çok güzel noktadadır. Bu doğrultuda Şube Başkanımız Mustafa Uğur ve şube yönetim kurulu üyelerinin de desteğiyle, hem var olan üyelerimize hem de sendikamızın çalışmalarını takdir edip, sendikamıza henüz üye olmamış kadın öğretmenlerimize yönelik bir çok proje uygulayacağız. Onlarla buluşmak ve tanışmak adına çeşitli etkinlikler düzenleyecek, sendikamıza üye katkısı noktasında desteklerini isteyeceğiz" şeklinde konuştu.

 

Kırfaz konuşmasının sonunda ise, "Hepimiz de biliyoruz ki kadının elinin değdiği her yer ve her şey güzelleşir. Allah'ın izniyle Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi de kadınlarımızın aktif desteğiyle daha iyi noktalara gelecek, daha da güzelleşecektir" dedi.Kaynak: (BÜLTEN) - BÜLTEN Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: TES, Kadın, Kolları, Başkanı, Kırfaz, İddialı,
Haber Yazılımı