Haber Detayı
23 Mart 2015 - Pazartesi 19:31 Bu haber 9283 kez okundu
 
Temizlikte Deterjan Devri Kapanıyor
Bereketin, iyiliğin ve yeni başlangıçların sembolü olarak kabul edilen bahar ayının olmazsa olmazlarından biri de bahar temizliği...
TEKNOLOJİ Haberi
Temizlikte  Deterjan Devri Kapanıyor

 Çok eski bir gelenek olan bahar temizliğinin kökeninde ise yeni bir başlangıç yapma duygusu yatıyor. Baharla birlikte bir yandan evlerimizi dip köşe temizlerken aynı zamanda ruhsal bir yenilenme de yaşıyoruz. Fakir Hausgerate, bu bahar da geniş ürün yelpazesinde yer alan ürünleriyle temizliğe pratik ve yenilikçi çözümler getiriyor.   

Fakir Hausgerate’nin temizlik ordusunda, ıslak ve kuru vakumlu süpürgeler, süpürgede yeni trendlerden biri olan elektrikli dik süpürgeler, ülkemizde Fakir markası ile özdeşleşmiş halı yıkama makineleri ile deterjan gerektirmeden sadece su ile temizlik sağlayan buharlı temizleyicilerin de olduğu 50’den fazla ürün yer alıyor. Üstün teknolojileri ile öne çıkan ürünler temizliği kolaylaştırdıkları kadar çevreyi de koruyor.   

Teknolojinin gelişimine paralel olarak temizlik alışkanlıkları da değişiyor. Bir dönemin vazgeçilmez ürünü olan toz torbalı süpürgeler yerini toz torbasız süpürgelere bırakırken, son zamanlarda deterjansız temizlik imkanı sağlayan buharlı temizleyicilerin revaçta olduğu görülüyor. Temizlikte mükemmel sonucu yakalamak için geliştirilen Fakir Hausgerate ürünleri; yüksek emiş gücü, özel tasarımları, tozları içeri hapseden özel HEPA filtreleri, düşük ses seviyesi ve enerji tasarrufu sağlayan özellikleri ile dikkat çekiyor. Toz torbasız süpürgeler arasında uzun süreli kullanımlarda bile emiş gücünü kaybetmeyen ve tıpkı bir yarış otomobili gibi performansı hiç azalmayan Veyron ön plana çıkarken, buharlı temizleyiciler de çok amaçlı kullanımıyla Steam Mop tercih ediliyor.   

Temizlikte buhar gücü 

Bilimsel araştırmalara göre 1 gram tozda yaklaşık 15 bin tane toz akarı bulunuyor. Bu akarlar astım başta olmak üzere birçok hastalığa sebep oluyor. Zararlı kimyasallar ve deterjan kullanılmadan söz konusu bakterileri yok eden buharlı temizleyiciler, hem pratik hem de sağlıklı temizlik imkânı sunuyor. 

Fakir Hausgerate’nın buharlı temizleyiciler grubunda yer alan Steam Mop ile geniş zeminler ve kenar köşeler kolayca temizlenirken, portatif elde taşıma özelliği sayesinde mutfaklarda çıkması zor yağ lekeleri, banyolarda klozet, lavabo ve derz aralarına buhar direkt uygulanarak hijyenik temizlik sağlanıyor. 

Üçgen ve dörtgen mop başlıkları sayesinde dip köşe temizlik imkânı sunan Steam Mop,  daha az zamanda daha fazla temizlik sağlayarak evlerinizi bahara hazırlıyor. 

Kaynak: (BÜLTEN) - BÜLTEN Editör: A.G.
Etiketler: Temizlikte, , Deterjan, Devri, Kapanıyor,
Haber Yazılımı