Haber Detayı
19 Temmuz 2019 - Cuma 17:57 Bu haber 748 kez okundu
 
Temiz Şehir Nevşehir İçin Temizlik Kampanyası
KAPADOKYA NEVŞEHİR Haberi
Temiz Şehir Nevşehir İçin Temizlik Kampanyası

Çevre bilincini arttırmak amacıyla Nevşehir Belediyesi tarafından başlatılan ”Temiz Şehir Nevşehir” kampanyası çerçevesinde Nevşehir protokolü, gençler ve çocuklar ile birlikte çevre temizliği yapacak.

 

20 Temmuz 2019 Cumartesi (yarın) gerçekleştirilecek olan etkinlik Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi arkasında bulunan Kültür Park’ta yapılacak. Saat 17.00’da başlayacak olan programda Nevşehir protokolü ile Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, beraberlerindeki gönüllü gençler ve çocuklarla çevre temizliği yapacak.

 

Etkinliğe katılacak olan gençlere ve çocuklara Belediye Başkanı Rasim Arı tarafından tişört, şapka ve çeşitli hediyeler dağıtılacak.

 

 Gelecek kuşaklara daha temiz ve yeşil bir Nevşehir bırakabilmek için başlattıkları temizlik kampanyasına destek olmak isteyen vatandaşları etkinliğe davet eden Başkan Rasim Arı, “Dünyaya temizliği ve medeniyeti öğreten bir millet olarak kentimizin daha temiz görünmesini önemsiyoruz. Temiz çevre, yaşanabilir bir kent ve yeşil bir doğa için halkımızla el ele vererek çevre konusunda daha duyarlı, birlikte ve bilinçli hareket edilmesi gerekliliğine inanıyoruz.” dedi.

Kaynak: (Nevşehir Belediyesi) - Nevşehir Belediyesi Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Temiz, Şehir, Nevşehir, İçin, Temizlik, Kampanyası,
Haber Yazılımı