Haber Detayı
04 Ağustos 2019 - Pazar 09:23 Bu haber 555 kez okundu
 
TEK RAKİBİM JENNİFER LOPEZ
DİĞER Haberi
TEK RAKİBİM JENNİFER LOPEZ

Bu yaz Kerki-Solfej ile birlikte gerçekleştirdiği açıkhava konserleriyle büyük beğeni toplayan Ayta Sözeri, Kuşadası’nda da yine muhteşem bir konsere imza attı. Gazino konseptiyle dinleyicileri unutulmaz anlar yaşatan Ayta Sözeri, sahne performansıyla herkesi kendine hayran bıraktı.

 

 

Konserde seslendirdiği şarkılar için “Eskiden karışık kasetler vardı. Sevdiklerimize en sevdiğimiz, bizim için anlamı olan şarkılardan bir karışık kaset yapardık. Bu gece söyleyeceğim şarkılarda benim sizin için yaptığım karışık kasetimdeki şarkılar” diyen Ayta Sözeri, repertuarına aldığı şarkıları ile ilgili anılarını da dinleyicisiyle paylaştı.

 

HEM GÜLDÜRDÜ HEM AĞLATTI

 

Şarkı aralarında seyircisiyle bol bol sohbet eden Ayta Sözeri, esprileriyle açıkhavayı kahkahaya boğdu. Bazı şarkılarında ise oldukça duygusal anlar yaşayan Sözeri’ye seyircisi de eşlik etti.

 

 

TEK RAKİBİM JENNİFER LOPEZ

 

Dinleyicisinin tezahürat ve alkışlara boğdu Ayta Sözeri, “ Bende fena değilim ha rakibim yok. Bir tek birisinden çok korkuyorum o da Jennifer Lopez. Gerçi onunla da farklı yerlerde şarkı söylüyoruz o Amerika’da benim gidip Amerika’da şarkı söyleyecek halim yok” deyince dinleyicileri hep bir ağızdan itiraz etti. Ayta Sözeri de seyircisine “ Doğru söylüyorsunuz neden hayallerimi küçük tutayım değil mi? diye karşılık verdi

Kaynak: (faselis) - faselis Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: TEK, RAKİBİM, JENNİFER, LOPEZ,
Haber Yazılımı