Haber Detayı
09 Mart 2015 - Pazartesi 18:44 Bu haber 1850 kez okundu
 
SAİT YÜKSEL ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Sait Yüksel MHP’den aday adaylığını açıkladı.
SİYASET Haberi
SAİT YÜKSEL ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

MHP’de düzenlenen basın toplantısına İl Başkanı Göksel Taşcı, Merkez İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu ve partililer katıldı.

 

Burada yaptığı açıklamada Nevşehir’in sorunlarına değinen Yüksel, “Nevşehir yıllardır marka şehri olamamış sahipsiz bırakılmıştır. Devlet yatırımlarından hiçbir zaman faydalanılmamıştır. Nevşehir’de istihdamı artırırı ne yapılmıştır. Çiftçimizin ürünü tarlada kaldığında çiftçimize hangi çözüm üretilmiştir. Organize sanayi bölgesinde var olan sorunlar çözülememiştir” dedi.

Bütün aday adaylarının milletvekilliğini hak ettiğini ifade eden Yüksel şunları şöyle devam etti: “Diğer aday adayı ağabeylerim ve arkadaşlarımız hepside bu görevi fazlasıyla hak eden insanlar olup bu davaya gönül vermişlerdir. Bu davaya sahiplenen bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim. Seçimin ülkeme, partime ve Nevşehir’imize hayır getirmesini yüze Mevla’dan niyaz ederim. Başbuğumuzun da söylediği gibi “Başarı için muntazam planlı çalışma yapmak lazımdır. Sen nefesimizi verinceye kadar çalışacağız.” Yüce Allah ve sonra hemşerilerim bana bu görevi layık görürse; yılmadan, usanmadan geceyi gündüzden ayırt etmeden çalışacağımın bilinmesini isterim. Teşkilatta esas olan görev alınmaz verilir, düsturuyla partim ve teşkilatlarımız bu aşamada nerde ve nasıl bir görev verirse versin, her zaman emirlerinde olacağımı il başkanım, ilçe başkanlarım ve sizlerin huzurunda söz veriyorum.” 

Haber: Alpaslan Körükcü

 
Kaynak: (A.G.) - www.avanosgazetesi.com Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: SAİT, YÜKSEL, ADAY, ADAYLIĞINI, AÇIKLADI,
Haber Yazılımı