Haber Detayı
11 Ağustos 2019 - Pazar 12:39 Bu haber 552 kez okundu
 
SILA’NIN KAPALI GİŞE KONSER SERİSİ DEVAM EDİYOR
DİĞER Haberi
SILA’NIN KAPALI GİŞE KONSER SERİSİ DEVAM EDİYOR

Kerki Solfej ile birlikte çıktığı Açıkhava turnesindeki üçüncü durağı Ayvalık olan Sıla’nın biletleri yine konserden saatler önce tükendi. Kapalı gişe konserine Ayvalık’ın ağaçlı yollarının güzelliğine değinerek başlayan Sıla, “Yaşadığımız yerin sorumluluğunu almamız gerekiyor. Doğa ile sarmaş dolaş olmak insana o kadar iyi geliyor ki ama biz bunu mahvetmeye çalışıyoruz” dedi. Konser alanını dolduran dinleyiciler ise hep bir ağızdan “Kaz Dağları bizimdir bizim kalacak” diyerek Kaz Dağları’ndaki tahribata karşı tepkisini dile getirdi.

 

 

 

 

Yeni şarkısı ‘Karanfil’ ile müzikseverlerin beğenisini kazan Sıla, yaz konserleri serisine Ayvalık’ta devam etti. Konserde hiç düşmeyen temposuyla seyircileri kendine hayran bırakan Sıla’ya seyircileri de gece boyunca hep bir ağızdan eşlik ederek adeta vokal yaptılar. Her zaman olduğu gibi seyircinin yoğun katılımı ve coşkusuyla gerçekleşen konserde, Sıla da gece boyunca konuklarıyla sohbet etti.

 

SAHNEDE SÜRPRİZ DÜET

 

Seyircilerin konser boyunca yoğun ilgi gösterdiği Sıla, hayranlarının pankartlar ve tezahüratlarla kendine ulaşma çabalarını karşılıksız bırakmadı. Kendisine sarılmak isteyen hayranlarını kırmayarak sahneye davet eden Sıla, seyirciler arasında bulunan minik bir hayranının şarkılarında kendisine eşlik ettiğini fark edince, “Dikkat ettim sen şarkının bütün sözlerini ezbere biliyorsun. Sahneye gelip benimle söylemek ister misin?” diyerek küçük hayranını da sahneye çağırdı. Sıla’nın bu çağrısı üzerine koşa koşa sahneye çıkan küçük hayranı, Sıla ile birlikte ‘Vur Kadehi Ustam’ şarkısını oldukça başarılı bir şekilde seslendirdi. Hem Sıla’nın hem de seyircilerin beğenisini toplayan küçük Sıla hayranı açıkhava izleyicisinden büyük alış aldı.

 

Açıkhava konserleri tüm hızıyla devam eden Sıla’nın gelecek programı ise şöyle;

 

SILA’NIN GELECEK KONSER PROGRAMI

 

13 Ağustos 2019 Salı

 

Çeşme

 

Amfi Tiyatro

 

Sıla

 

15 Ağustos 2019 Perşembe

 

Bodrum

 

Antik Tiyatro

 

Sıla

 

18 Ağustos 2019 Pazar

 

Datça

 

Amfi Tiyatro

 

Sıla

 

20 Eylül 2019 Cuma

 

Antalya

 

Konyaaltı Açıkhava

 

Sıla

 

22 Eylül Pazar

 

Ankara

 

Vişnelik

 

Sıla

 

29 Eylül 2019 Pazar

 

İstanbul

 

Harbiye

 

Sıla

 

30 Eylül 2019 Pazartesi

 

İstanbul

 

Harbiye

 

Sıla

 

2 Ekim 2019 Çarşamba

 

Bursa

 

Açıkhava Tiyatrosu

 

Sıla

 

 

Kaynak: (faselis) - faselis Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: SILA’NIN, KAPALI, GİŞE, KONSER, SERİSİ, DEVAM, EDİYOR,
Haber Yazılımı