Haber Detayı
25 Mart 2015 - Çarşamba 12:25 Bu haber 1703 kez okundu
 
PRİMİNİ DÜZENLİ ÖDE, SORUN YAŞAMA
Esnaf ve Sanatkârın Sosyal Güvenlik Kurumu ile ilgili karşı karşıya kaldıkları sorunlarda hiç çekinmeden kuruma müracaat etmelerini isteyen SGK İl Müdürü Mehmet Ali Yıkarbaba açıklamalarda bulundu.
KAPADOKYA NEVŞEHİR Haberi
PRİMİNİ DÜZENLİ ÖDE, SORUN YAŞAMA

Yıkarbaba açıklamasında “Kurum olarak esnaf ve sanatkârımızın kurumumuzla ilgili herhangi bir sorunundan dolayı sıkıntıya düşmesini istemeyiz. Esnaf ve sanatkârımızın kurumumuzla ilgili karşılaştığı bütün sorunlarını hiç çekinmeden, acaba bana ne derler diye düşünmeden kesinlikle bize ulaşmalarını istiyorum.

 

Onların kurumumuzla ilgili bir sorunundan dolayı asla sıkıntıya düşmemeleri en büyük isteğim. Öncelikle esnaf ve sanatkârımız sigorta pirim ödemelerini istikrarlı bir hale getirmeli. Düzenli pirim ödemeleri kendilerinin menfaatine olacaktır. Öte yandan Nevşehirli esnaf ve sanatkârımızdan diğer bir beklentimiz ise işe başlayan çalışanların sigorta bildirimlerinin zamanında yapılması olacak.

Zira yapılan denetimlerde bu konuda da herhangi bir olumsuzlukla karşı karşıya kalmamalarını istiyoruz. Esnaf ve sanatkârımız bu konularda yaptığımız bilgilendirmeleri de lütfen takip etsinler” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: PRİMİNİ, DÜZENLİ, ÖDE,, SORUN, YAŞAMA,
Haber Yazılımı