Haber Detayı
05 Ekim 2015 - Pazartesi 19:23 Bu haber 2553 kez okundu
 
Paris’ten İstanbul’a Uzanan ‘Komplo Çemberi’
Paris’ten İstanbul’a uzanan bir takip… Hızlı bir tempo… Adrenalin, cazibe ve aşkla örülen bir macera… Yaşamı da yazdıkları kadar heyecan dolu olan Amerikalı genç yazar Maggie Hall’un ilk romanı “Komplo Çemberi” Pena Yayınları etiketiyle çıktı.
DİĞER Haberi
Paris’ten İstanbul’a Uzanan  ‘Komplo Çemberi’

Kahramanımız Avery’nin anne ve babası, Çember adı verilen tehlikeli bir gizli topluluğun bir parçasıdır. Ailesi Avery’nin eski bir kehanetin anahtarı olduğunu düşünür. Kimisi Avery’i piyon olarak kullanmak isterken kimisi onun ölmesini istemektedir. Hayatını tehlikeye atan gizemi kaldırmak isteyen Avery, Çember için çalışan yakışıklı ve gizemli iki erkekle, Paris'in heybetli eserlerinden İstanbul'un karanlık sokaklarına giden bir maceranın tam ortasına düşer.

 

Şifreler, komplolar ve aşk

ABD’li genç yazar Maggie Hall’un gençlik öyküleriyle gerilimi bir araya getiren üçlemesinin ilk romanı “Komplo Çemberi” Pena Yayınları’ndan çıktı.

 

Yasak bir aşk ve gizli şifreler, maskeli balolar ve patlamalar, gizemli bir kehanet ve karanlık sırlar… Hepsi ve daha fazlası gençler için kaleme alınmış bu gerilim romanında mevcut. Yazar Maggie Hall romantizmi ve dur durak bilmeyen bir macerayı güçlü bir ağla örmüş. Yaşadığımız dünyayı kendine göre yeniden şekillendirip komploları ve gizemleri inandırıcı bir zemine oturtmayı başarmış.

 

Pena okurları, Paris ve İstanbul dekorunda geçen yoğun gerilimi ile “Komplo Çemberi”ni son sayfasına kadar soluksuz okunacak kitabın devamını okumayı sabırsızlıkla bekleyecekler.

 

Kitap hakkında ne dediler?

“Gençler için Da Vinci Şifresi tadında bir gerilim mi? Alayım lütfen.” - TeenVogue.com

 

“O kadar lezzetli bir hikâye ki… Perde arkasından yöneten güçlü aileler, macera, gizli aşk temalarını arayan herkese tavsiye ederim. Ah bir de komplolar var. Bir sürü komplo.” - USAToday.com

 

“Romans, macera ve bulmacaların iç içe girdiği sinematik serüven arayanlara…” -Kirkus Reviews

 

Eser Adı: Komplo Çemberi

Yazar Adı: Maggie Hall

Çeviren: Fatma Zeynep Öztürk

Orijinal Adı: The Conspiracy of Us

Türü: Gençlik Roman

Sayfa Sayısı: 376

Etiket Fiyatı: 24,00 TL

Yayınevi: PENA Yayınları

 

Maggie Hall Hakkında:

Maggie Hall uzak diyarlara büyük bir merak ve maceralara büyük bir tutkuyla bağlıdır. Tayland'da yavru kaplanlarla oynamış, İtalya'da makarna yapmayı öğrenmiş, Hindistan'ı trenle dolaşmıştır. Dünyanın öte ucunda olmadığı zamanlarda eşi ve kedileriyle New Mexico'da yaşayan yazarı www.maggiehall.com adresinden takip edebilirsiniz.

Kaynak: (BÜLTEN) - BÜLTEN Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Paris’ten, İstanbul’a, Uzanan, , ‘Komplo, Çemberi’,
Haber Yazılımı