Haber Detayı
03 Mart 2015 - Salı 21:39 Bu haber 1836 kez okundu
 
PARAMPARÇA” YİNE RAKİP TANIMADI
YAYINLANDIĞI İLK BÖLÜMDEN İTİBAREN TÜRKİYE’NİN SEVGİSİNİ VE BÜYÜK BEĞENİSİNİ KAZANAN PARAMPARÇA, 14. BÖLÜMÜYLE DE TÜM RATİNG KATEGORİLERİNDE EN YAKIN PROGRAMI AÇIK ARA GERİDE BIRAKARAK BİRİNCİ OLDU.
DİĞER Haberi
PARAMPARÇA” YİNE RAKİP TANIMADI

DİZİDE NURSEL KÖSE’NİN HAYAT VERDİĞİ VE MİLYONLARIN İLGİYLE TAKİP ETTİĞİ KERİMAN,“#KERİMANHALAMOLSA” HASHTAG’İYLE DÜN AKŞAM HEM TÜRKİYE HEM DE DÜNYA ÇAPINDA TRENDTOPİC (TT) OLDU.

 

MİLYONLARIN SEVGİLİSİ “PARAMPARÇA”

Dünyanın en büyük bağımsız yapım şirket Endemol’ün Türkiye’de yapımcılığını üstlendiği ve başrollerini Nurgül Yeşilçay ileErkan Petekkaya’nın paylaştığı “Paramparça” dün gece de duygu, heyecan ve eğlence yüklü birbirinden çarpıcı sahneleriyle milyonların sevgilisi olduğunu bir kez daha gösterdi.

 

ZİRVEDE TEK BAŞINA

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Paramparça, TNS Rating ölçüm şirketi verilerine göre, her hafta olduğu gibi Pazartesi programları arasında ABC1+20 kategorisinde 12,01 rating ve yüzde  26, 28 izlenme payı ile açık ara birinciliğini sürdürdü.

 

Paramparça;  Tüm kişilerde de  yüzde 10, 42 reyting, yüzde 24, 63 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 10, 18reyting ve yüzde  24,19 izlenme payı ile günün en çok izlenen programı oldu.

 

#KERİMANHALAMOLSA”

Paramparça dün gece de hareket ve heyecan dolu sahneleriyle herkesi ekrana kilitledi. Gülseren’in Özkan’dan kaçışı, Alper’in komaya girmesi ve Hazal’ın oyununun ortaya çıkması soluksuz izlendi. Ancak, gecenin en çok kunuşulan isimlerinden biri kuşkusuz Nursel Köse’nin canlandırdığı dizinin en eğlenceli karakterlerinden olan “Keriman” dı.   #Kerimanhalamolsa hashtag’i sosyal medya Twitter’da dün gece TrendTopic (TT) oldu. Paramparça izleyicileri Keriman karakteri için birbirinden ilginç ve eğlenceli yorumlarda bulundular.

Kaynak: (BÜLTEN) - BÜLTEN Editör: Admin
Etiketler: PARAMPARÇA”, YİNE, RAKİP, TANIMADI,
Haber Yazılımı