Haber Detayı
02 Şubat 2015 - Pazartesi 12:09 Bu haber 3461 kez okundu
 
NGC, Federasyonu Ziyaret Etti
Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti (NGC), Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nu (TGF) ziyaret etti.
KAPADOKYA NEVŞEHİR Haberi
NGC, Federasyonu Ziyaret Etti

Ziyarete NGC Başkanı Bayram Ekici, yönetim kurulu üyeleri, Bülent Hezenci, Melih İlbağı, Ali Çamur, federasyon delegesi Alpaslan Körükcü ve Tolga Karaca katıldı. TGF ikinci başkanı ve Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı Genel Başkanı Yılmaz Karaca, NGC heyetini ağırladı.

Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu dile getiren Karaca, NGC heyetine teşekkür etti. Karaca, NGC yönetiminin çok aktif çalıştığını belirterek, mevcut yönetimin gazeteciler için büyük bir şans olduğunu söyledi. NGC yönetiminin faaliyetlerini yakından takip ettiklerini kaydeden Karaca, ilerleyen günlerde Nevşehir’i ziyaret edeceğini söyledi.

NGC Başkanı Ekici de, NGC yönetiminin gazeteciler için elinden gelen gayreti gösterdiğini ifade ederek, “Tüm çabamız meslektaşlarımızın daha iyi şartlarda görev yapmalarını sağlamak. Göreve gelirken hedeflerimizi yüksek tuttuk ve hedeflerimize ulaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz. İnşallah verdiğimiz tüm sözleri tutacağız. Meslektaşlarımızla omuz omuza vererek, hedeflerimizi bir bir gerçekleştireceğimize inanıyorum” dedi.

Kaynak: (BÜLTEN) - BÜLTEN Editör: Admin
Etiketler: NGC,, Federasyonu, Ziyaret, Etti,
Haber Yazılımı