Haber Detayı
08 Nisan 2018 - Pazar 23:51 Bu haber 2318 kez okundu
 
Nevşehirspor’u Yalnız Bırakmadılar
Şampiyonluk Düğümünün Çözüleceği Karşılaşmada Nevşehir protokolü de Nevşehirspor’u Yalnız Bırakmadı
KAPADOKYA NEVŞEHİR Haberi
Nevşehirspor’u Yalnız Bırakmadılar

Bölgesel Amatör Ligi 5. Grupta şampiyonun belirleneceği Ceyhanspor Nevşehirspor karşılaşmasında yüzlerce Nevşehirli , gönül verdikleri takımlarını yalnız bırakmadı.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver de, fedakar Nevşehir taraftarlarının coşkusuna ortak olan isimlerin başında geldi.


Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Belediye Başkanı Hasan Ünver,AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar, Gençlik kolları Başkanı Abdullah Dolaşmaz başta olmak üzere Nevşehir’e gönül veren taraftarlar gerek otobüsler ve gerekse de özel araçlarıyla, BAL ligi 5. Grupta şampiyonu belli edecek Ceyhanspor-Nevşehirspor karşılaşmasında takımlarına destek vermek için Adana’ya akın etti.


Karşılaşmanın oynandığı Şehir Stadında müsabaka öncesinde Meteris Taraftar grubunun bulunduğu tribünü Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ile birlikte selamladı.


Adana Valisi Mahmut Demirtaş, ve Ceyhan Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Bakır’ ın da , izlediği karşılaşma öncesi ve karşılaşma sırasında Nevşehirspor taraftarları oyuncuları için sık sık tezahüratta bulundu.

 

 

Kaynak: (Nevşehir Belediyesi) - Nevşehir Belediyesi Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Nevşehirspor’u, Yalnız, Bırakmadılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı