Haber Detayı
10 Temmuz 2019 - Çarşamba 16:39 Bu haber 945 kez okundu
 
Nevşehirlilere özel kampanya
Nevşehirlilere özel kampanya ile bu Temmuz’da Digiturk üyeliği çok kolay
TEKNOLOJİ Haberi
Nevşehirlilere özel kampanya

Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk, beIN MEDIA GROUP’un güçlü rüzgarıyla müşteri memnuniyetini odağına alan yenilikçi çalışmalarına hız verirken, kalkınmada önceliklendirilmiş illere özel kampanyası ile avantajlı üyelik dönemini başlattı. Buna göre Nevşehir’e özel hazırlanan kampanya kapsamında 1 yıl kullanım sözü vererek Taraftar Paketi sahibi olacak Nevşehirliler, kredi kartına 12 ay taksitle ayda 59 TL, faturalı ödemede aylık 79 TL’ye ligin keyfini doyasıya çıkaracaklar.

Digiturk’ün bu kapsamda uygulamaya aldığı bir diğer özel kampanyada ise Evin Yıldızı paketine aylık 19 TL’den 24 ay kullanım sözü veren kişilere, 12 ay boyunca Filmin Yıldızı paketi hediye ediliyor.

3 Ağustos’a kadar geçerli olacak kampanyalarda belgeselden filmlere ve spora her şey Digiturk’ün benzersiz dünyasında üyelerini bekliyor.

beIN MEDIA GROUP’un uluslararası know-how’ı ve vizyonu ile yoluna güçlü adımlara devam eden Digiturk’ün sunduğu yenilikler tüm hızıyla sürüyor.

 

Türkiye’nin lider dijital yayın platformu Digiturk, önemli bir yenilik daha gerçekleştirerek, kalkınmada önceliklendirilmiş illere destek sağlayacak özel kampanyasını hayata geçirdi.

 

Buna göre hazırlanan kampanya kapsamında 1 yıl kullanım sözü vererek Taraftar Paketi sahibi olacak Nevşehirliler, ister kredi kartına isterse faturalı ödemede avantajlardan yararlanabilecekler.

 

Nevşehir’e özel hazırlanan bir diğer kampanyada ise Evin Yıldızı paketine 24 ay kullanım sözü veren kişilere, 12 ay boyunca Filmin Yıldızı paketi de hediye ediliyor.

 

Kampanyalar 3 Ağustos’a kadar devam edecek.

 

Kaynak: (faselis) - faselis Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Nevşehirlilere, özel, kampanya,
Haber Yazılımı