Haber Detayı
17 Mart 2018 - Cumartesi 20:59 Bu haber 4145 kez okundu
 
Nevşehir’in Sorunlarını Kılıçdaroğlu’na Bizzat Anlattılar
Heyet CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve genel başkan yardımcılarını parti genel merkezinde ziyaret etti
SİYASET Haberi
Nevşehir’in Sorunlarını Kılıçdaroğlu’na Bizzat Anlattılar

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı ve beraberindeki heyet CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve genel başkan yardımcılarını parti genel merkezinde ziyaret etti.

 

Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile 45 dakikaya yakın görüşme fırsatı bulduklarını kaydeden CHP İl Başkanı Kamil Gülmez, Nevşehir ile ilgili başta patates üreticilerinin sorunları olmak üzere pek çok konuda genel başkana bilgi aktardıklarını ifade etti.

 

Şeker fabrikalarının özelleştirilmesi hususunda özellikle Kırşehir’deki şeker fabrikasının özelleştirilecek olmasının Nevşehir’de Hacıbektaş, Kozaklı ve Gülşehir yöresindeki şeker pancarı üreticileri açısından son derece olumsuz sonuçların ortaya çıkacağını CHP Genel Başkanı Kıçıldaroğlu’na aktarıldığını söyleyen Başkan Gülmez, yerel seçim hazırlıkları, Nevşehir’deki eğitim sorunlarının da söz konusu sohbet içerisinde ifade edildiğini belirtti.

CHP Genel Başkan Yardımcılarını da Parti genel merkezindeki makamlarında bizzat ziyaret ettiklerini de vurgulayan İl Başkanı Kamil Gülmez, ilçe başkanları, il genel meclisi üyeleri, kadın ve gençlik kolları başkanlarının da katıldıkları ziyaretin son derece yararlı geçtiğine dikkat çekti.  

 

 

Kaynak: (MHA) - MHA Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Nevşehir’in, Sorunlarını, Kılıçdaroğlu’na, Bizzat, Anlattılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı