Haber Detayı
08 Şubat 2018 - Perşembe 18:03 Bu haber 1407 kez okundu
 
Nevşehir’den 3 Proje Hibe Almaya Hak Kazandı
3 projenin yürütülmesi ile ilgili konular hakkında görüş alış verişinde bulunuldu
KAPADOKYA NEVŞEHİR Haberi
Nevşehir’den 3 Proje Hibe Almaya Hak Kazandı

Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Beşeri, Sosyal ve Kurumsal Gelişme Koordinatörü Alper Bilgiç ve beraberindeki heyet, Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’i makamında ziyaret etti.

 

Ziyarette Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi tarafından KOP, SOGEP ve 2017 Yılı KOP Okuyor Programı kapsamında hazırlanan "Hayatımın İşgücü Merkezi" “Kütüphanem KOP Çocuk Kütüphanesi” ve “KOP Okutuyor” isimli hibe almaya hak kazanan 3 projenin yürütülmesi ile ilgili konular hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

KOP ( Konya Ovası Projesi) Bölge Kalkınma İdaresi Beşeri, Sosyal ve Kurumsal Gelişme Koordinatörü Alper Bilgiç, Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’i başarılı projelerinden dolayı tebrik etti.


Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, KOP Bölge Kalkınma İdaresiyle de bu tür ortak projelerin içinde yer alabileceklerini belirterek nazik ziyaretlerinden dolayı KOP (Konya Ovası Projesi) Bölge Kalkınma İdaresi Beşeri, Sosyal ve Kurumsal Gelişme Koordinatörü Alper Bilgiç ve KOP Bölge Kalkınma İdaresi heyetine teşekkür etti.

Kaynak: (MHA) - MHA Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Nevşehir’den, 3, Proje, Hibe, Almaya, Hak, Kazandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı