Haber Detayı
18 Haziran 2015 - Perşembe 08:13 Bu haber 3235 kez okundu
 
Ne Ararsanız Var
Son yıllarda birbiri ardına yapılan Milyon dolarlık tesislerle birlikte Ülkemizin en önemli termal turizm merkezlerinden biri haline dönüşen Kozaklı ilçesindeki tesislerde hastalığına şifa arayana adeta yok yok.
SAĞLIK Haberi
Ne Ararsanız Var

 

Bir çoğu 5 yıldız konforunda hizmet veren Kozaklı ilçesindeki termal tesislerde aroma terapisi, Kese, Köpük masajı, yüz maskesi ve tuz odası gibi hizmetlerle rahatlamanız mümkün. Öte yandan güzel bir görünüm kazanmak isteyenlere de oldukça çeşitli alternatifler yine bu tesislerde sunuluyor. Cilt bakımı, Çamur banyosu, Ozon terapisi ve Selülit masajı güzelleşmek ya da güzel kalmak isteyenlere sunulan tedaviler arasında.

Termal tesislerde günümüzün en büyük hastalığı Stres’ten uzak bir gün geçirmek ve rahatlamak isteyenlere aroma terapisi, Kese, Köpük masajı, yüz maskesi ve tuz odası hizmetleri 119 ila 179 TL arasında verilebiliyor.

Öte yandan Cilt bakımı, Çamur banyosu, Ozon terapisi ve Selülit masajı paketinden faydalanmak isteyenler ise 199 TL ile 269 TL arasında bir fiyat ödemek durumundalar.

Termal tesislerde kendisini zinde hissetmek isteyenlere de çeşitli alternatifler sunuluyor. Aroma Terapisi, Sıcak Taş Masajı, Doktor Balıklar, Ozon Terapisi ve Çamur Banyosu paketinden yararlanmak isteyenlerin ise ödeyecekleri fiyat 249 ila 311 TL arasında değişiyor.

Termal tesislere ailesi ile birlikte gidenlere de termal tedavi uygulanabiliyor. Ailesiyle birlikte bu tedaviden yararlanmanın bedeli ise 449 TL ile 611 TL arasında değişiyor.

Banyo Kürleri, SPA Jetleri, Medikal ve Doğal terapilerin uygulanabildiği termal tesislerde parası olana hizmette sınır yok.

Kaynak: (MHA) - MHA Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Ne, Ararsanız, Var,
Haber Yazılımı