Haber Detayı
26 Mart 2015 - Perşembe 17:39 Bu haber 2771 kez okundu
 
Nazif Demir KAPTİD’den ayrılıyor
KAPTİD Genel Sekreteri Nazif Demir, Cuma günü yapılacak genel kurulda yönetime girmeyeceğini açıkladı.
KAPADOKYA NEVŞEHİR Haberi
Nazif Demir KAPTİD’den ayrılıyor

Nazif Demir, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, Başkan Ahmet Tok ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, yeni yönetim kurulunda olmayacağını duyurdu.

 

Demir, Facebook, hesabından yaptığı açıklamada, “Değerli Meslektaşlarım Çok uzun zamandır biz turizmcilerin derneği olan KAPTİD yönetim kurulunda Genel Sekreteri olarak elimden geldiğince görevimi yapmaya çalıştım. Bu süreç içerisinde başta yönetim kurulu başkanımız Ahmet Tok Bey ve diğer yönetim kurulu arkadaşlarıma gösterdikleri yakınlık için teşekkür ederim. Cuma günü yapılacak olan Genel Kurulda yeni yönetim kurulu listesine girmeyeceğimi arkadaşlarıma belirttim.

Bu güne kadar siz meslektaşlarımızı en iyi şekilde temsil etmeye, derneğimizin saygınlığını korumaya, üyelerimiz arasında sıcak ilişkiler yaratmaya ve yaşatmaya, Kapadokya turizmi için bilgimizin ve aklımızın yettiğince çalışmaya, özen göstermeye uğraşır iken kusurumuz olduğu ise affınızı diler, Cuma gününden sonra oluşacak yeni genel kurula şimdiden başarılar dilerim. Sevgi ve Saygılarımla” ifadelerine yer verdi. Haber: Alpaslan Körükcü

Kaynak: Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Nazif, Demir, KAPTİD’den, ayrılıyor,
Haber Yazılımı