Haber Detayı
13 Kasım 2017 - Pazartesi 19:20 Bu haber 2299 kez okundu
 
Mustafa Uğur: Veda Ediyorum
İmanla yapılan ihanetle asla yıkılamaz!” Yüce Türk Milleti’ne hizmete devam...”
EĞİTİM Haberi
Mustafa Uğur: Veda Ediyorum

 

12 Kasım Pazar günü Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Kongre Merkezi Mustafa Hayri Salonu’nda yapılan Türk Eğitim Sen Nevşehir Şube Başkanı seçiminde delegelerin oylarıyla yönetimden ayrılan Mustafa Uğur sosyal medya üzerinden veda mesajı yayımladı.

Uğur açıklamasında “ 1999 yılında bir poşetle devraldığımız Türk Eğitim-Sen’e delegelerimizin kararıyla veda ediyorum. Sendikamızı bir poşetten, her anlamda kurumsallaşmış bir sendika haline getirmemizde emeği geçen herkese de bu vesileyle sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Bugüne kadar yaşadığımız tüm süreçlerde omuz omuza mücadele ettiğimiz yöneticilerimize, bizlere samimiyetle, karşılık beklemeden destek olan üyelerimize, gönlü bizimle olan dava arkadaşlarımıza ve halkımıza teşekkür ediyorum.

Süreç içerisinde ‘birlik ve beraberlikten’ bahsedip şahsıma, aileme ve yönetim kurulu üyelerime kesintisiz şekilde iftira atanlara, hakaret edenlere Lider Devlet Bahçeli’nin sözlerini bir kez daha hatırlatırım; “İmanla yapılan ihanetle asla yıkılamaz!”

Yüce Türk Milleti’ne hizmete devam...” İfadelerine yer verdi.

Kaynak: (BÜLTEN) - BÜLTEN Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Mustafa, Uğur:, Veda, Ediyorum,
Yorumlar
Haber Yazılımı