Haber Detayı
02 Temmuz 2019 - Salı 09:41 Bu haber 1758 kez okundu
 
MKE Ankaragücü Futbol Akademisi Avanos’ta
AVANOS Haberi
MKE Ankaragücü Futbol Akademisi Avanos’ta

MKE Ankaragücü futbol akademisi, antrenör ekibiyle birlikte sürekli gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda saha içi ve saha dışı hizmetler sunarak sporculara doğru temel eğitim, sosyal gelişim, grupla hareket etme yetisi ve temiz topluma örnek insan modeli yetiştirmek için çalışmalarını 06-15 yaş grubunda tüm hızıyla devam ettiriyor. 

 

Amaçlar doğrultusunda MKE Ankaragücü futbol akademisi faaliyetlerini ara vermeden çeşitli kamp etkinlikleriyle sürdürüyor.

 

Genç ve yetenekli sporcuların sosyal gelişimi, öz yeterlilik duygusu ve grupla hareket etme yetisini kazanması için 2018-2019 yaz sezonu futbol kampı Genel Müdür Selin Türk yönetimindeki Avanos By Cappadocia Hotel & SPA’da  gerçekleştirildi.

 

 Yoğun okul temposundan çıkan çocuklar için spor, tatil, eğlence ve çeşitli aktivitelerle zenginleştirilmiş olan etkinlikte sporculara, futbol eğitimi ile birlikte sporcu kamp hayatını tecrübe etme, turistik yerleri görüp tanıma tecrübesi tek bir etkinlikte yaşatılmış oldu.

 

Hepimizin en değerlileri olan çocuklarımızın bu tecrübeyi yaşamaları onlar için ayrıca çok güzel bir karne hediyesi oldu. 

Foto: Orçun Yıldırım

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: Editör:
Etiketler: MKE, Ankaragücü, Futbol, Akademisi, Avanos’ta, ,
Haber Yazılımı