Haber Detayı
05 Ocak 2019 - Cumartesi 22:56 Bu haber 2437 kez okundu
 
Milli Eğitim Bakanlığı Heyeti Nevşehir’deydi
Milli Eğitim Bakanlığı heyeti, Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir ile birlikte Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ı makamında ziyaret ettiler.
EĞİTİM Haberi
Milli Eğitim Bakanlığı Heyeti Nevşehir’deydi

Milli Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanı Umut Gür, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Eğitim Ortamlarının ve Öğrenme Süreçlerinin Geliştirilmesi Daire Başkanı Belma Güngör, Milli Eğitim Bakanlığı heyeti, Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir ile birlikte Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ı makamında ziyaret ettiler.

 

Nevşehir’de eğitim öğretim faaliyeti yürüten Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri hakkında konuların görüşüldüğü ziyarette Vali İlhami Aktaş nazik ziyaretlerinden dolayı Milli Eğitim Bakanlığı heyetine teşekkür etti. 


Milli Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanı Umut Gür, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Eğitim Ortamlarının ve Öğrenme Süreçlerinin Geliştirilmesi Daire Başkanı Belma Güngör ve Milli Eğitim Müdürü Murat Demir ile birlikte Nevşehir Belediyesinde Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe ve Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen ile biraya gelerek Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri hakkında görüştüler.
Heyet Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinde incelemelerde bulundular.

 

 

 

Kaynak: (MHA) - MHA Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Milli, Eğitim, Bakanlığı, Heyeti, Nevşehir’deydi,
Yorumlar
Haber Yazılımı