Haber Detayı
23 Aralık 2018 - Pazar 22:45 Bu haber 3197 kez okundu
 
MHP ve Kılıç Gövde Gösterisi Yaptı
Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Filiz Kılıç’ın aday tanıtım toplantısında adeta gövde gösterisi yapıldı.
SİYASET Haberi
MHP ve Kılıç Gövde Gösterisi Yaptı

MHP İl Başkanlığı binasında düzenlenen aday tanıtım toplantısına İl Başkanı İlhan Kaya, MHP MYK Üyesi Mehmet Varol, Nevşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Filiz Kılıç, partili, Kadın Kolları Başkanı Yıldız Gürbüz, Merkez İlçe Başkanı, Ülkü Ocağı Başkanı, Belediye Başkanları, Partililer ile çok sayıda Ülkü Ocağı mensubu gençler katıldı.

Toplantının açılışında konuşan İl Başkanı İlhan Kaya, Nevşehir belediye başkanı Kılıç’ın Nevşehir’in ilk kadın belediye başkanı olacağına dikkat çekerken, “27 Kasım 2018 tarihinden bu yana parti genel merkezimizle yaptığımız istişareler sonucunda, Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin onayı ile Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitemizin kurucu rektörü, Prof. Dr. Filiz Kılıç adayımız olarak belirlenmiştir. Kendisi Nevşehir’e yeni bir vizyon ve çehre kazandıracaktır. Ayrıca Sayın hocam Nevşehir’in tarihinde ilk kadın belediye başkanı olacaktır. Hocamızı kutlar, Allah’tan yar ve yardımcısı olmasını dilerim” dedi.

 

Projemiz Kazanan Nevşehir Olacak

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Filiz Kılıç, en büyük projelerinin kazanan Nevşehir olacağını belirttiği açıklamalarında; ““Sayın Genel Başkanımızın takdirleri, teşkilatlarımızın ve partililerimizin Allah utandırmasın. Allah salih emellerimizi hidayete erdirsin inşallah. Doğduğum ve aşkla bağlı olduğum memleketimize hizmet için bu göreve talip oldum. Kurucu rektörü olduğum Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde 9 Yıla yaklaşan görevimde şerefimle çalıştım. Geriye dönüp baktığımda her şeyi ile kuruluşunu tamamlamış bir Üniversiteyi benden sonrakilere bıraktım. Şimdi yeniden memleketime hizmet edecek olmanın heyecanı içerisindeyim. Tek gayretimiz Nevşehir’in dertlerini ortadan kaldıracak bir belediyecilik anlayışını ihdas etmek. Biz Nevşehir’deki insanların gönüllerine talibiz. Birine, birilerine kazandırmak için değil Nevşehir’e kazandırmak için buradayız. Allah’ın izniyle kazanacağız. Nevşehir kazanacak, Nevşehirli kazanacak. Sorun üreten değil, çözüm üreten bir belediyecilik ile sorunlarımızı ortadan kaldıracağız. Belediye başkanının hizmet için o makamda oturduğunu hatırlayacak ve göreceksiniz. 31 Mart’tan itibaren bam başka bir belediyecilik işe karşılaşacağız. Sizlere onlarca proje anlatmamızı bekliyorsunuz. Projemiz kazanan Nevşehir olacak” ifadelerine yer verdi.

 

Kaynak: (MHA) - MHA Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: MHP, ve, Kılıç, Gövde, Gösterisi, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı