Haber Detayı
13 Haziran 2015 - Cumartesi 10:56 Bu haber 3198 kez okundu
 
MHP Nevşehir Milletvekili Varol Mazbatasını Aldı
7 Haziran Pazar günü yapılan 25. Dönem Milletvekilliği genel seçimlerinden Milliyetçi Hareket Partisi’nden Nevşehir Milletvekili seçilen Mehmet Varol mazbatasını aldı.
SİYASET Haberi
MHP Nevşehir Milletvekili Varol Mazbatasını Aldı

7 Haziran 2015 Pazar günü yapılan 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde Nevşehir’den milletvekili seçilen MHP’li Mehmet Varol İl Seçim Kurulu Başkanı ve ağır Ceza Reisi olan Sabahattin Sarıdoğan’dan mazbatasını aldı. 

Mazbatasını aldıktan sonra açıklamada bulunan MHP Nevşehir Milletvekili Mehmet Varol artık bir siyasi partinin değil Nevşehir’de yaklaşık 300 Bin kişinin milletvekili olarak hizmet edeceğim diye konuştu.

Varol, ‘’Milliyetçi Hareket Partisi olarak yaklaşık iki aydır bir seçim kampanyası yürüttük. Bu süre içerisinde de huzurlu rahat bir ortamda, Nevşehir küçük bir şehir her ne kadar siyaseten rakip olsa da diğer siyasi parti, hepsi de arkadaşımız, dostlarımız, akrabalarımız var.

Dolayısıyla o sürenin geçici olduğunu biliyoruz. Bunları birçok defa yaşamış biri olarak siyaseten bu sürecinde huzurlu bir ortamda geçmesi için elimizden gelen gayreti gösterdik. Bizim gösterdiğimiz gayret kadar da diğer siyasi partiler de gayret gösterdi.

Bu vesileyle de ben teşekkür ediyorum. Tabi ki bundan sonra sizlerin bizlerden beklentileri olacak, bizlerin sizlerden beklentileri olacak. Bunları oturup hep birlikte istişare edeceğiz. Ümit ediyoruz ki bu seçimler ülkemiz açısından şehrimiz açısından, siyasi partiler açısından hayırlara vesile olur. Bundan sonra tüm siyasi partilere başka bir sorumluluk düşüyor.

Geçmişte olanları unutup ülkemizin iktidarsız ve muhalefetsiz kalmaması noktasında hoşgörü içerisinde çaba sarf etmesi gerekiyor. Bizde bu süreç içerisinde Nevşehir olarak bu yünde bir katkı sağlamaya çalışacağız. Şehrimizin hizmetlerini genel siyasete aktararak çalışacağız. Çünkü çok hassas bir süreç yaşıyoruz. Çünkü herkes bizi izliyor, bizi dinliyor. Bizlerin ağzından çıkan kelimeler asla kişisel ve nefsi olmamalıdır. Bundan sonra artık millet adına bir siyaset yapmak istiyoruz. Şuanda biz Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında milletvekili olduk ama bundan sonra şehirde yaşayan yaklaşık 300 Bin insanın temsilcisi ve vekili olarak görev yapacağız. Asla bir siyasi ayrım yapmayacağız. Asla bir partizanlık yapmayacağız’’ dedi.

Nevşehir İl Seçim Kurulu Başkanı Sabahattin Sarıdoğan ise, öncelikle sizleri tebrik ediyorum.Tekrardan hayırlı uğurlu olsun diliyorum şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: MHP, Nevşehir, Milletvekili, Varol, Mazbatasını, Aldı,
Haber Yazılımı