Haber Detayı
28 Nisan 2015 - Salı 18:54 Bu haber 2793 kez okundu
 
MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşcı'dan Çarpıcı Açıklamalar
MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşcı gündemle ilgili çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.
SİYASET Haberi
MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşcı'dan Çarpıcı Açıklamalar

 İl Başkanı Taşçı yaptığı açıklamada şunları söyledi: Son günlerde basınımızda Sayın. Milletvekili adayı Mustafa Açıkgöz'ün ''1. sıra adayımız Recep Tayyip Erdoğan 2. sıra adayımız Ahmet Davutoğlu 3. sıra adayımız çocuklarımız'' açıklaması ve Sayın Gizligideri'in ''Milliyetçilerden oy alacağız'' sözleri  yer almıştır.
 
Birincisi; Sayın Açıkgöz Sayın Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı olduğundan bi haber olsa gerek ki Cumhurun başını bir siyasi parti adayı yapmaktan çekinmemiştir. Oysaki Sayın Erdoğan tarafsızlığına ve bir siyasi partinin değil tüm halkın Cumhurbaşkanı olacağına namusu ve şerefi üzerine and içmiştir. Bu durumda Sayın Erdoğan'ı bir siyasi partinin adayı gibi lanse etmek başta Cumhurun başına hakaret akabindede milletimizin cumhurbaşkanı tanımlamasına saygısızlıktır. Sayın. Açıkgöz'ün bu talihsiz açıklaması için Sayın Cumhurbaşkanından ve Yüce Türk milletinden özür dilemesi gerektiğine inanıyoruz. 

İkincisi; Sayın Açıkgöz 3. sırayı 23 nisan dolayısıyla olsa gerek çocuklara bırakmıştır. 3. sıra adayını çocuk mu görmüştür yoksa 23 nisan etkinliklerinde devlet büyüklerinin 1 günlüğüne koltuklarını çocuklara bırakmasını yanlışmı anlamıştır. 

Üçüncüsü; Sayın Açıkgöz kendisine ve diğer adaylara güvenmemişmidir ki yerine hızlıca aday arayışına girmiştir. Eğer hal böyle ise bu yola neden çıkmıştır. Kendisine daha adaylık sürecinde güvenmeyen biri Nevşehirimizi Ankarada nasıl temsil edecektir. 

Diğer bir talihsiz açıklamada Sayın Milletvekili ve adayı Ebubekir Gizligider'den gelmiştir. Sayın Gizligider'in Milliyetçi Harekete son günlerde yoğun ve kitlesel desteklerden rahatsız olduğu açıkça bellidir. Ne varki bu yoğun yükseliş dahada hız kazanacak ve 7 haziran seçimlerindede ortaya çıkacaktır. Sayın Gizligider Ankarada Vekillik döneminde o dönem Başbakan olan Sayın Erdoğan'ı iyi dinlememiş ve tam anlayamamıştır. Çünkü Sayın Erdoğan Başbakanlık döneminde her türlü milliyetçiliği ayaklarının altına aldığını açıkça beyan etmiştir. Sözde ayakları altına aldıkları milliyetçilikten ve milliyetçiliğin yılmaz savunucularından nasıl oy almayı hesap etmiştir. Belliki Sayın Gizligider Sayın Açıkgöz gibi kaybetme korkusuna kapılmış ve hayal dünyasına dalmıştır. Milliyetçilerden destek bulamayan Sayın Gizligider ve partisi akıl almaz algı oparesyonlarına başlamışlardır. Bu sözler, algıyı ve sel olmaya başlayan yükselişimizi değiştiremeyecek ve Yüce Allah'ın izni ile 7 haziranda Milliyetçi Hareket Nevşehirden büyük bir zaferle çıkacaktır. 

Biz MHP olarak bu seçimde tüm halkımızın desteğini alarak her vatandaşımızın umudu olarak yola çıktık. Yılmadan çalışmaya ve yolumuzda yürümeye devam ediyoruz. 

Ve bir kez daha haykırıyoruz 

BİZİMLE YÜRÜ NEVŞEHİR...

Göksel TAŞCI
MHP İl Başkanı

Kaynak: (BÜLTEN) - BÜLTEN Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: MHP, Nevşehir, İl, Başkanı, Göksel, Taşcı'dan, Çarpıcı, Açıklamalar,
Haber Yazılımı