Haber Detayı
28 Nisan 2015 - Salı 20:28 Bu haber 3458 kez okundu
 
MHP Avanos'ta Seçim Bürosu Açtı
Milliyetçi Hareket Partisi Kozaklı, Gülşehir seçim bürolarının ardından bugün de Avanos ilçesinde seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi. Açılışın ardından MHP Heyeti Avanos esnaflarını ziyaret etti.
AVANOS Haberi
MHP Avanos'ta Seçim Bürosu Açtı

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl, İlçe, Kadın Kolları ve Milletvekili Adayları Mehmet Varol, Sait Yüksel, Mustafa Uğur seçim çalışmalarına Avanos ilçesinde devam ediyor.

MHP Nevşehir İl Teşkilatı Kozaklı ve Gülşehir seçim bürolarının açılışının ardından bu kez de Avanos ilçesinde seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi. Avanos ilçesinde yapılan seçim bürosunun açılışına MHP İl ve Merkez İlçe Yönetimi, Kadın Kolları Başkanı Yıldız Gürbüz, Milletvekili Adayları Mehmet Varol, Sait Yüksel, Mustafa Uğur, Avanos İlçe Başkanı Alparslan Kaygısız, eski belediye başkanı adaylarından Mustafa Sarıtaş ve çok sayıda partili katıldı. MHP Avanos ilçesinde açılışı gerçekleştirilen seçim bürosunun açılışına partililerin yanı sıra Avanos halkı da büyük ilgi gösterdi. 


MHP Nevşehir Milletvekili Adayı Mehmet Varol seçim bürosunun açılışında MHP iktidarının sesinin Nevşehir’den başlayacağını söyledi. Varol, ‘’ 7 Haziran seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi olarak iktidar olacağız. MHP’nin iktidar müjdesi ise inşallah vatandaşlarımızın destekleri ile Nevşehir’den yükselecek. Nevşehir’de artık halkımız milletvekillerini halkın içinde görmek istiyor. Bizler asla seçimden seçime gelen milletvekilleri olmayacağız. Bizler bugün nasıl sizlerin içindeysek yarında milletvekili olduğumuz takdirde de sizler ile birlikte olacağız. Bugün burada görüyorum ki Avanos kararını vermiş. 7 Haziran akşamında Avanos ilçemizde MHP’nin birinci parti çıkacağını bugün burada bizlerle olan vatandaşlarımız müjdeliyor. Bizler şimdi diyoruz ki Bizimle yürü Avanos. Bugün burada bizleri yalnız bırakmayan tüm Avanoslu hemşerilerimize teşekkür ediyorum’ dedi.
MHP Nevşehir Milletvekili Adayı Mehmet Varol’un konuşmasının ardından ise MHP Avanos ilçesi seçim bürosunun açılışı gerçekleştirildi.

Açılışın ardından MHP Heyeti Avanos esnaflarını ziyaret etti. Gittikleri bir çanak atölyesinde çanak yapımını izleyen grup Avanos’un geleneksel el sanatlarını yaşatılması için ellerinden gelen yardımı yapacaklarını ilettiler. Çanak ustasının yaptığı çanağı çok beğenen adaylar birlikte imza atmayı da ihmal etmediler.

Kaynak: (A.G.) - www.avanosgazetesi.com Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: MHP, Avanos'ta, Seçim, Bürosu, Açtı,
Haber Yazılımı