Haber Detayı
07 Mart 2015 - Cumartesi 17:07 Bu haber 3255 kez okundu
 
Mehmet Varol Aday Adaylığını Açıkladı
MHP’nin İktidara Yürüyüşünün Ateşini Nevşehir’den Yakmamız Gerek
SİYASET Haberi
Mehmet Varol Aday Adaylığını Açıkladı

 Milliyetçi Hareket Partisinde 10 yıl süreyle il başkanlığı görevinde bulunan, 3 dönem Milletvekilliği adaylığı ve 2014 Yerel seçimlerinde Nevşehir Belediye Başkan adayı olan Mehmet Varol, Milletvekilliği aday adaylığını açıkladı.

Parti il binasında düzenlediği basın toplantısı ile 7 Haziran 2015 tarihinde gerçekleştirilecek olan Milletvekilliği Genel Seçimlerinde Nevşehir Milletvekilliği aday adaylığını açıklayan Mehmet Varol’a Partililerin ilgisi oldukça yoğundu.

İl Başkanı Göksel Taşçı, Merkez İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu, Kadın Kolları Başkanı Fatma Gürbüz, İlçe Başkanları ve bazı belediye başkanlarının da katıldığı basın toplantısında hem aday adaylığına ilişkin, hem de Ülke ve Nevşehir gündemine ilişkin açıklamalarda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Milletvekili aday adayı Mehmet Varol, “7 Haziran 2015 seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinin iktidar olmak zorunluluğu vardır. Bugüne kadar AKP iktidarının yapmış olduğu çok büyük yanlışlar oldu. Bu yanlışların ülkeye zarar vermekten başka bir durumu da kalmadı. Bu nedenle Milliyetçi Hareketin iktidara yürümesi gerekmektedir. Cumhurbaşkanının namusu ve şerefi adına tarafsız kalacağı üzerine yemin edip bunun tam tersini yapması. AKP ye oy toplama gayretinde olması dikkatlerden kaçmıyor. Başbakanlık koltuğunda Saray’dan kumandalı Davutoğlu’nun oturması da üzücü. Hukuksuzluk ve adaletsizliğin ülkede kol gezmesi gibi nedenlerle bunlara bir denilmeli. Güneydoğu da insanlarımız teröristlerle baş başa bırakılmaktadır. 17-25 Aralık operasyonlarında Başbakanın, Bakan çocuklarının kirli çamaşırları ortaya dökülmüştür. Yandaşların hakim olduğu bir kadro ortaya çıkarılmıştır. Kendinden olana hak tanıyan, olmayanı bertaraf etmeye çalışan bir hükümet ortaya çıkmıştır. Çok yakında ilimizde milli eğitim müdürlüğü bünyesinde yapılan atamalarla çarpık bir kadrolaşma ortaya konulmuştur. Milliyetçi Hareketin İktidara yürüyüş ateşini Nevşehir’den artırmamız gerekmektedir. 2014 seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye genelinde en çok oyunu artıran parti olmuştur. Sayın genel başkanımızda il başkanımızı arayıp teşekkür etmiştir. Dolayısıyla oyunu 54 bin oya çıkaran Milliyetçi hareket partisinin Nevşehir’de birinci parti olmaması için hiçbir neden yoktur. Anadolu’dan bir ses duyurup Türk Milletinin bu yanlışlara dur diyeceği haykırışı atmamız gerekir. Buradan Milliyetçi Hareket Partisinden aday adayı olan tüm arkadaşlarıma da başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: (MHA) - MHA Editör: A.G.
Etiketler: Mehmet, Varol, Aday, Adaylığını, Açıkladı,
Haber Yazılımı