Haber Detayı
06 Ağustos 2015 - Perşembe 00:28 Bu haber 1663 kez okundu
 
Kız Futbol Köyünden Kaymakam Eldivan’a Ziyaret
TFF ile Ülkerin ortaklaşa düzenlediği Kız Futbol Köyü Antrenörleri ve Sporcuları Kaymakam ELDİVAN’ ı makamında ziyaret etti.
AVANOS Haberi
Kız Futbol Köyünden Kaymakam Eldivan’a Ziyaret

TFF ile Ülkerin ortaklaşa düzenlediği Kız Futbol Köyü İlçesimizde 3. Kez düzenlenen ve 29 Temmuz, 7 Ağustos 2015 tarihine kadar sürecek olan çalışmalar Avrasya Otelde devam etmektedir.

TFF Ülker Futbol Köyüne Samsun, Gaziantep, Adana, Ankara, Kdz. Ereğli, Eskişehir, Konya ve Kayseri’ den kırk kız sporcu katılıyor. 12-13 yaş grubuna mensup sporculara burada futbol eğitiminin yanı sıra, kişisel gelişim, drama, ilkyardım, sanat atelyesi, futbol ve futbol oyun kuralları, çocuk koruma hakkında eğitim veriliyor.

            Avanos Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Kerem YILMAZ’la birlikte Kaymakam ELDİVAN’ı makamında ziyaret eden TFF ve Ülkerin ortaklaşa düzenlediği futbol köyünün Nevşehir Avanos Koordinatörü Aytürk KIYICI, Antrenör Tuğçe GÜNOĞLU, Drama Hocası Gülsün YILDIRIM ve Sporcu Ebru ŞAHİN ile Rabia Nur KÜÇÜK, Avanostaki çalışmaların çok güzel geçtiğini program arasında da çevreyi gezerek Kapadokyayı tanımaya çalıştıklarını ilave ederek emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini bildirdiler.

            Ayrıca ziyarette Kız Futbol Köyü adına Kaymakam ELDİVAN’a futbol topu hediye ettiler. Ziyaretten dolayı teşekkürlerini sunan Kaymakam ELDİVAN başarıların devamını diledi.

 

Kaynak: (BÜLTEN) - BÜLTEN Editör: Metin Yıldırım
Etiketler: Kız, Futbol, Köyünden, Kaymakam, Eldivan’a, Ziyaret,
Haber Yazılımı