Haber Detayı
31 Mart 2015 - Salı 21:42 Bu haber 3659 kez okundu
 
KAPTİD'İN Yeni Yöneticileri, Ünver'i Ziyaret Etti
Ünver, yeni seçilen KAPTİD yöneticilerine başarılı dileklerini iletti.
TURİZM Haberi
KAPTİD'İN Yeni Yöneticileri, Ünver'i Ziyaret Etti

Geçtiğimiz hafta içerisinde gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul ile göreve yeni seçilen Kapadokya Turistik İşletmeler Derneği(KAPTİD) Yönetim Kurulu üyeleri, KAPTİD Başkanı Yakup Dinler başkanlığında Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretten büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Türkiye’nin dünyaya açılan en önemli kapılarından biri konumundaki Nevşehir’de,turizm çalışmalarının daha etkin şekilde yürütülmesi noktasında Nevşehir Belediyesi olarak üzerlerine düşen görevleri yerine getirme kararlılığı ile hareket ettiklerini belirtti. Ünver, yeni seçilen KAPTİD yöneticilerine başarılı dileklerini iletti.

KAPTİD Başkanı Yakup Dinler’de Kapadokya turizminin gelişmesi yönünde tüm turizmciler olarak ortak bir karar birlikteliği içinde olduklarını ifade ederek doğa, kültür ve tarih değerlerini içerisinde barındıran bölgenin daha fazla sayıda turist tarafından ziyaret edilmesi yönünde de çalışmalar içerisinde olacaklarını kaydetti. 

Kaynak: (A.G.) - www.avanosgazetesi.com Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: KAPTİD'İN, Yeni, Yöneticileri,, Ünver'i, Ziyaret, Etti,
Haber Yazılımı