Haber Detayı
10 Şubat 2015 - Salı 10:29 Bu haber 2093 kez okundu
 
KAPEM’de Kayıt İşlemleri Devam Ediyor
Nevşehir’de , örgün eğitim kurumlarından biri konumundaki Nevşehir Belediyesi Kapadokya Eğitim Merkezi(KAPEM)’de 29. Eğitim dönemi için kayıt işlemleri aralıksız devam ediyor.
EĞİTİM Haberi
KAPEM’de Kayıt İşlemleri Devam Ediyor

Nevşehir’de , 18 ve üst yaş grubundaki kişilerin yanı sıra eğitilebilir düzeydeki engellilerin eğitim hizmetlerinden en etkin şekilde yararlanmalarına yönelik hizmet sunan Nevşehir Belediyesi Kapadokya Eğitim Merkezi’nde, 29. eğitim döneminde   Kadın Üst Giysileri Dikimi, Kadın Giysileri Kalıp Hazırlama, Mutfak Takımları Hazırlama, Elde Kurdele İşi, Tel Kırma, İngilizce seviye A2, Arapça, Bilgisayar Kullanımı, Hereke Halı Desen çizimi, Turistik ve Kumaş Abajur Yapımı, Dekoratif Örtü Dikimi, Step-Aerobik ve Hentbol olmak üzere toplam 15 branşta 24 kursun düzenlenmesi planlanıyor.


Kadın Çalışmaları Eğitim Merkezi başta olmak üzere Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Adnan Menderes Şehirler arası Otobüs Terminali 2. Katındaki eğitim birimi, 2000 Evler Mahallesi Kadın Eğitim Birimi, Cevher Dudayev Mahallesi Kadın Eğitim Birimi ve Kıratlıoğlu Mahallesi Özel İnsanlar Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen ve alanlarında uzman 12 eğitimcinin sorumluluğunda  gerçekleştirilecek KAPEM ’deki 29. Eğitim dönemi için kurs kayıtları bu ay sonunda tamamlanacak. 

Kaynak: (BÜLTEN) - BÜLTEN Editör: Admin
Etiketler: KAPEM’de, Kayıt, İşlemleri, Devam, Ediyor,
Haber Yazılımı