Haber Detayı
14 Mayıs 2019 - Salı 11:46 Bu haber 1596 kez okundu
 
Kapadokya Havalimanımız daha etkin hale gelecek
SİYASET Haberi
Kapadokya Havalimanımız daha etkin hale gelecek

AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, Kapadokya Tuzköy Havalimanının önümüzdeki süreçte daha etkin bir hale getirileceğini söyledi.

 

Nevşehir – İstanbul uçak seferlerinin büyük ilgi gördüğünü ve vatandaşların uçak seferlerine yoğun bir ilgi gösterdiğini kaydeden AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, havalimanının daha etkin bir hale getirilmesi konusunda uçak seferlerinin artırılması konusunda çeşitli görüşmeler yaptıklarını ifade etti.

 

Türkiye’nin en çok turist çeken Antalya bölgesine uçak seferleri düzenlenmesi konusunda girişimlerinin sürdüğünü de vurgulayan AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, “Kapadokya Tuzköy Havalimanımız ilerleyen günlerde yeni uçak seferleriyle daha etkin bir havalimanı haline gelecek. İstanbul – Nevşehir, Nevşehir – İstanbul uçak seferleri halkımızın yoğun bir ilgisini görüyor. Öte yandan Antalya ve İzmir gibi ülkemizin önemli merkezlerine de uçak seferleri düzenlenmesi konusunda girişimlerimiz ve görüşmelerimiz devam ediyor. Yurt içi uçak seferlerinin yanında yurt dışından da havalimanımıza uçak seferleri düzenlenmesi en büyük arzumuz. Bu konuda da girişimlerde bulunuyoruz” dedi.

Kaynak: (MHA) - MHA Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Kapadokya, Havalimanımız, daha, etkin, hale, gelecek, , ,
Haber Yazılımı