Haber Detayı
23 Nisan 2015 - Perşembe 23:38 Bu haber 3602 kez okundu
 
JCI Kapadokya Çocuklara Oyun Parkı Armağan Etti
Halk Piknik Alanı içerisinde bulunan oyun parkı açıldı
AVANOS Haberi
JCI Kapadokya Çocuklara Oyun Parkı Armağan Etti

Genç Girişimciler ve Liderler Derneğinin (JCI) kuruluşunun 100.yılında Kapadokya JCI tarafından yaptırılan çocuk parkı Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce, JCI Türkiye Başkanı Ahmet Erhan, JCI Kapadokya Başkanı Altuğ Tok ile üyeler Sefa Yıldırım, Deniz Yıldırım ve Kazım Kavak’ın katılımıyla gerçekleştirilen sembolik törenle açıldı.

CI Kapadokya Şubesi Başkanı Altuğ TOK yaptığı açılış konuşmasında:

Derneğimizin ve Çanakkale kara savaşlarının 100. yılında kalıcı bir eser ve bir proje yapmak istiyorduk. Bize yer tahsis ederek bu amaca ulaşmamızı sağlayan Avanos Belediyesine ve Başkanımız Sayın İsmet İnceye çok teşekkür ediyoruz. 23 Nisan gibi bizler için önemli ve özel bir günde açılışı gerçekleştiriyoruz. Dernek üyeleri olarak gururluyuz. İnşallah ilerleyen aylarda parkın 2. etabını da yapmış olacağız. Böylece Engelli çocuklarımız da bu parktan faydalanabilecekler. Bu parkı Avanos’a gelen çocuklar kullanacak belki ama bu park tüm dünya çocuklarına armağanımız olsun.

Daha iyi insan olabilmek adına Avanos'ta ve tüm Kapadokya’da etkinliklerimiz ve projelerimiz devam edecek dedi.

Belediye Başkanı İsmet İnce; Avanos’un gelişmesi adına sunulacak her türlü katkıyı ve projeyi desteklemekten büyük memnuniyet duyacağını ifade ederek, böylesine önemli bir gün olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında parkın oyun alanının yapımı için sundukları katkı ve üstlendikleri sosyal sorumluluk adına JCI Türkiye ve JCI Kapadokya Şubesi üyelerine teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (MHA) - MHA Editör: Metin Yıldırım
Etiketler: JCI, Kapadokya, Çocuklara, Oyun, Parkı, Armağan, Etti,
Haber Yazılımı