Haber Detayı
06 Şubat 2017 - Pazartesi 13:40 Bu haber 11402 kez okundu
 
Jakuzide şarap banyosu
Kapadokya’nın başkenti Nevşehir’de bir otelde yeni bir akım başlatarak Jakuzide Şarap Banyosu yapılıyor.
TURİZM Haberi
Jakuzide şarap banyosu

Rusya’dan Kapadokya’ya gelen Olga Vladi Kapadokya’nın eşsiz manzarası eşliğinde şarap banyosu yaptı. Vladi “Kapadokyada böyle birmekanın olduğunu duydum bölgeyi çok merak ediyordum buraya geldim,otel görevlilerinin şarap banyosu olduğunu söyleyince bende denemek için şarap banyosu yaptım”dedi.

Otel Genel Müdürü Orhan Korkmaz,”40 ‘dan fazla üzüm bağımız bulunuyor, bu bağlarda 8-9 Çeşit üzüm yetiştiriyoruz. Kendi şarap ve pekmezimizi üretiyoruz bu şarapları misafirlerimize ikram ediyoruz Dünyaca ünlü starların dahi güzellik rütüverlerin’den olan şarap banyosunu misafirlerimize ikram etmeye karar verdik. Gelen misafirlerimize şarap banyosu hazırlıyoruz önce şarap banyosuna giriyorlar ardından da masajlarını alıp rahatlıyorlar. Şarap banyosunun faydası kasları gevşetiyor. Kan dolaşımını hızlandırıyor” diye konuştu.

Şarap banyosuna ilginin fazla olduğunu belirten Korkmaz, “Özellikle balayı çiftleri çok seviyorlar. Önümüzdeki günlerde sevgililer günü bunun içinde şimdiden rezarvasyonlar yapılıyor. Belli katogorilerin üzerindeki misafirlerimize şarap banyosunu biz otel olarak ikram ediyoruz. İlgi üst seviyede. Günde 4-5 odada deneyimli masözlerimiz bu banyoyu hazırlıyor. Şarap banyosu için gelen misafirlerimizde oluyor.10 litreye yakın şarap kullanıyoruz” dedi.

 

Kaynak: (MHA) - MHA Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Jakuzide, şarap, banyosu,
Yorumlar
Haber Yazılımı