Haber Detayı
30 Eylül 2015 - Çarşamba 21:27 Bu haber 6616 kez okundu
 
iPhone 6S Plus’la aynı fiyata otomobil
EKONOMİ Haberi
iPhone 6S Plus’la aynı fiyata otomobil

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından sahibinden.com’da Apple’ın yeni telefonu iPhone 6S Plus fiyatına satılan ikinci el otomobiller dikkat çekiyor. Tüketicinin iPhone ya da vasıta alım arasında kalması, henüz 10 sene öncesine kadar herkesin vasıta sahibi olma rüyasının teknolojinin ilerlemesiyle değiştiğini de gösteriyor.

 

Apple’ın belli ülkelerde satışa sunduğu ve 16 Ekim itibarıyla ülkemizde de satılacak yeni akıllı telefonu iPhone 6S Plus’ın 4 bin 299 TL olarak belirlenen satış fiyatına sahibinden.com’da yüzlerce 2. el araç ilanı bulunuyor.

 

Satışlarda İPhone’lar daha Şahin

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de iPhone’lar tüketicinin akıllı telefon tercihinde bulunurken ilk yöneldikleri markalardan biri konumunda bulunuyor. İlk tanıtıldığı günden 2015 Mart’a kadar dünyada toplam 700 milyon gibi inanılmaz bir satış rakamına ulaşan iPhone, Türkiye’de de şu ana kadar yaklaşık 1 milyon kullanıcının cebine girmiş durumda.

 

iPhone fiyatına sahibinden.com üzerinden ortalama 4 bin 250 TL’ye satılan otomobiller arasında 1988 model Şahin’den 1971 model 124 Murat’a, 1976 model Renault 12’den 1987 model Ford Taunus’a kadar meraklıları tarafından takip edilen klasikleşmiş otomobiller bulunuyor.

 

sahibinden.com vasıta kategorisindeki fiyat aralığına 0-4.299 TL yazarak, satıştaki otomobillerle ilgili detaylı bilgiye ulaşılabiliyor.

Kaynak: (BÜLTEN) - BÜLTEN Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: iPhone, 6S, Plus’la, aynı, fiyata, otomobil,
Haber Yazılımı