Haber Detayı
10 Mart 2015 - Salı 22:28 Bu haber 3019 kez okundu
 
HEM’den Çin’ce Kursu
Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü son yıllarda Kapadokya bölgesine gelen Çinli turist sayısının artmasını da göz önüne alarak Çin’ce öğrenim kursu açmayı planlıyor.
EĞİTİM Haberi
HEM’den Çin’ce Kursu

 

Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Mustafa Özdemir, söz konusu kursla ilgili istişarelerde bulunmak amacıyla İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Cengiz Ekici’yi makamında ziyaret etti.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Mustafa Özdemir, “İlimiz turizm büyüklüğü açısından Türkiye’nin 4. büyük kenti. Bu aşamada İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüze bir takım görevler düştüğü gibi Halk Eğitim Merkezimize de görevler düşüyor. Turizm sektörünün ihtiyaç duyduğu bazı eğitim çalışmalarını Halk Eğitim Merkezimiz aracılığıyla yapabileceğimizi düşündük. Bu ayın son günlerine doğru Halk Eğitim Merkezimiz bünyesinde Çin’ce Öğrenim kursu açmayı planlıyoruz. Söz konusu kursumuza katılmak isteyenlerin Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğümüze müracaatta bulunmalarını, ya da kursla ilgili bilgi edinmek isteyenlerin ise 213 27 60 numaralı telefonundan detaylı bilgi edinmelerini istiyoruz” dedi.

Kaynak: (A.G.) - www.avanosgazetesi.com Editör: A.G.
Etiketler: HEM’den, Çin’ce, Kursu,
Haber Yazılımı