Haber Detayı
14 Ağustos 2015 - Cuma 01:05 Bu haber 3679 kez okundu
 
Hastane Kavşağına Yapılacak Köprülü Kavşak Hafriyatı Devam Ediyor
Nevşehir Devlet Hastanesi Kavşağında Nevşehir Belediyesi tarafından yaptırılacak Köprülü Kavşak’ın hafriyat çalışmalarına devam ediliyor.
SAĞLIK Haberi
Hastane Kavşağına Yapılacak Köprülü Kavşak Hafriyatı Devam Ediyor

Nevşehir’ de yoğun trafik akışının gerçekleştiği merkezlerin başında gelen Nevşehir Devlet Hastanesi Kavşağında Nevşehir Belediyesi tarafından yaptırılacak Köprülü Kavşak’ın hafriyat çalışmalarına devam ediliyor.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver yaptığı açıklamada, şehir merkezinin ana arterlerinden biri olan ve trafik yoğunluğunun ciddi anlamda yaşandığı Nevşehir Devlet Hastanesi Kavşağı’nda ciddi rahatlama sağlayacakKöprülü Kavşağın hafriyatı çalışmalarının aralıksız devam ettiğini  belirtti.

Nevşehir Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilecek Köprülü Kavşağın ihalesinin önümüzdeki günlerde yapılacağını ifade eden Ünver, bu sayede Hastane bölgesinde ciddi bir yoğunluk kazanan trafiğin, köprülü kavşağın hizmet vermesi ile birlikte ciddi anlamda rahatlayacağını söyledi.

 Özellikle köprülü kavşak ile hastaneye ambulans girişlerinin de oldukça rahat bir şekilde yapılacağını ifade eden Belediye Başkanı  Ünver şöyle konuştu; “ Hastane Kavşağı’nda önümüzdeki günlerde ihalesini gerçekleştireceğimiz Köprülü Kavşak, bölgedeki trafiği ciddi anlamda rahatlatacak. Öteden beri ele aldığımız hastaneye hasta taşıyan ambulansların giriş ve çıkışları da böylelikle daha rahat hale gelecek. Önümüzdeki günlerde  gerçekleştirilecek ihalenin ardından Hastane bölgesindeki köprülü kavşak en kısa süre içerisinde halkımızın hizmetine sunulacaktır.”dedi.

Kaynak: (A.G.) - www.avanosgazetesi.com Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Hastane, Kavşağına, Yapılacak, Köprülü, Kavşak, Hafriyatı, Devam, Ediyo
Haber Yazılımı