Haber Detayı
14 Ağustos 2015 - Cuma 00:43 Bu haber 2884 kez okundu
 
Görevden Alınan Müdürler İdareciliğe Dönmeye Devam Ediyor
Çıkartılan kanun ile yöneticilik görevleri alınan okul ve kurum müdürlerimizden biri daha yöneticilik görevine döndü.
EĞİTİM Haberi
Görevden Alınan Müdürler İdareciliğe Dönmeye Devam Ediyor

Kayseri İdari Mahkemesi kararı çerçevesinde yeniden değerlendirmeye alınan ve daha önce Nevşehir 23 Nisan Ortaokul müdürlüğü görevi yürütürken görevinden alınan okul müdürümüz Yaşar ALTUNER yeniden 23 Nisan Ortaokulu Müdürlüğü görevine atanmıştır.

İldeki Türk Eğitim-Sen üyesi başarılı okul müdürleri arasında bulunan  Yaşar ALTUNER, bölge avukatımızın Kayseri İdare Mahkemesi'ne açtığı dava sonucu  yeniden yönetici değerlendirilmesine tabi tutularak başarılı bulunup eski görev yerine yeniden atanmıştır.

Geride bıraktığımız hafta  23 Nisan Ortaokulu müdürlüğü görevine  yeniden atanan yöneticimiz Yaşar ALTUNER’i  bugün şube başkanımız Mustafa UĞUR  beraberindeki yönetim kurulu üyelerimiz  Cengiz YURT ve Adnan YILDIZ ile birlikte göreve başladığı 23 Nisan Ortaokulunda ziyaret ederek tebrik etmişler ve başarılar dilemişlerdir.

Geç de olsa hak teslimin yeniden yapılması adına memnuniyet duyduğumuz yeniden yöneticilik görevine dönülmesi başta ülkemize, ilimize, ilimiz eğitimine ve  öğrencilerimize hayırlar getirmesini temenni ediyor. Görevlerinden haksız şekilde alınan tüm müdürlerimizin eski görev yerlerine yönetici olarak yeniden atanması ile sonlanacak mücadelemiz devam edecektir.

Bu münasebetle bir kez de sitemizden  yüce yargı mensuplarına teşekkür ediyor, yöneticimiz Yaşar ALTUNER’e başarılar diliyoruz.

Kaynak: (NEVTES) - TESNEV Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Görevden, Alınan, Müdürler, İdareciliğe, Dönmeye, Devam, Ediyor,
Haber Yazılımı