Haber Detayı
08 Ocak 2019 - Salı 13:34 Bu haber 2554 kez okundu
 
Göreme Travel Turkey İstanbul Fuarı'na Katılıyor
Göreme Belediyesi 31 Ocak - 3 şubat 2019 tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzünde düzenlenecek olan Travel Turkey Fuarına iddialı gidiyor.
TURİZM Haberi
Göreme Travel Turkey İstanbul Fuarı'na Katılıyor

Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul Büyükşehir Belediyesi, TÜROFED ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) iş birliğiyle düzenlenen 23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMİT), TÜYAP Fuar ve Kongreye Göreme Belediyesi katılım sağlayacaktır.

 Göreme Belediyesi 31 Ocak - 3 şubat 2019 tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzünde düzenlenecek olan Travel Turkey Fuarına iddialı gidiyor. 

 Ulusal ve uluslararası katılımcı ve ziyaretçinin yer alacağı Travel Turkey 2019 Fuarı'nda Göreme'de yerini alacak. Kapadokya olarak Nevşehir   tek çatı altında toplanılan stantta, Göreme'de tüm yönleriyle tanıtılacak. Göreme'nin tarihi ve turistik mekanlarından, işletmelerine kadar hemen hemen her şeyin yer alacağı fuara adeta tanıtım anlamında Göreme damgasını vuracak. Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil, mesajında; Travel Turkey Fuarının Kapadokya için büyük bir fırsat olduğunu belirterek, özellikle turizm işletmecilerinin bu fırsatı değerlendirmesi gerektiğinin altını çizdi. Yerli ve yabancı birçok ziyaretçinin katılacağı fuarda Kapadokya bölgesi olarak bir bütün halinde katılmamız daha verimli olmasını sağlayacaktır. Fuarlardaki birlik ve beraberliğin ana teması budur. dedi.
 Travel Turkey Fuarı'nda, Göreme'nin tarihi ve turistik yerlerinden, yemek kültürüne birçok yönlerini anlatan ve Türkçe, İngilizce olarak hazırlanan kitaplar, Göreme'nin en özel ve güzel mekanlarında yapılmış olan tanıtım CD'si, ikramlıklarımız gibi birçok tanıtım materyali Travel Turkey 2019 Fuarı'nda Göreme Belediyesi standında tüm yerli ve yabancı ziyaretçilerimize ulaştırılacaktır.

 

 

 

 

Kaynak: (G.B.) - Göreme Belediyesi Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Göreme, Travel, Turkey, İstanbul, Fuarı'na, Katılıyor,
Haber Yazılımı