Haber Detayı
30 Nisan 2019 - Salı 09:35 Bu haber 737 kez okundu
 
Göreme Belediyesi
TURİZM Haberi
Göreme Belediyesi

Göreme’de turizmcilere yönelik yönelik “Destinasyon Yönetimi” ve “Kalite" başlıkları adı altında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

 

Nevşehir Ahiler Kalkınma Ajansı görevlisi Tibethan Memişoğlu Göreme’de turizm ile uğraşan vatandaşlara bilgilendirme toplantısı düzenledi.

 

Nevşehir Ahiler Kalkınma Ajansı görevlisi Tibethan Memişoğlu tarafından turizmci işletmecilere “Destinasyon Yönetimi” ve “kalite” başlıklı konuları ile ilgili toplantı gerçekleştirdi.

 

 Turizm alanında gelişimin önemli olduğunu vurgulayan Tibethan Memişoğlu, turizmin kalitesinin artırılması için bu toplantıyı düzenlediklerini belirtti.

 

Toplantıda turizmci işletmecilerin katıldığı toplantı soru cevap şeklinde devam etti.

 

Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren yaptığı açıklamasında; Göreme Kapadokya’nın Başkenti bizler bu göreve talip olur iken Göreme’mizi en iyi şekilde temsil edeceğimize ve kalite bizlerin vazgeçilmez bir Destinasyon olduğu için bu toplantıyı gerçekleştirmiş olduk. Bu tür toplantılarımızın ilerleyen günlerde de devam edeceğini söyleyen Başkan Eren, katılım sağlayan Meclis Üyelerimize ve Turizmci işletmecilerimize şükranlarımı sunuyorum diyerek sözlerine son verdi.

Kaynak: (G.B.) - Göreme Belediyesi Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Göreme, Belediyesi, ,
Haber Yazılımı