Haber Detayı
27 Mart 2018 - Salı 20:09 Bu haber 3896 kez okundu
 
Gençler İçin Kurulmuş Genç Bir Site: registad.com
TEKNOLOJİ Haberi
Gençler İçin Kurulmuş Genç Bir Site: registad.com

Birisi Avanoslu genç Yusuf can Aplak olmak üzere 4 arkadaş tarafında kurulan registad.com aslında göründüğünden çok daha yüksek hedefleri olan bir platform.

 

Sitenin kuruluş hikayesini ve hedeflerini sorduğumuz kuruculardan Yusufcan Aplak sorumuzu şöyle yanıtladı.

“Bu hedeflerden bahsetmeden önce kurulum aşamasından bahsetmek gerekir. registad.com yayınlanmadan önce 2 ay kadar çalışmalar, araştırmalar ve görüşmeler yapıldıktan sonra yayınlanma aşamasına gelindi. Bu 2 ayda kendimize birçok hedef ve birçok dönüm noktası belirledik. Her hedef, her dönüm noktası farklı projelerin başlangıcı olacak ve registad.com’u bir sonraki dönüm noktasına taşıyacak şekilde belirlendi. Bu 2 aylık süreçte belirlenen dönüm noktaları ve projeler platformun gidişatı doğrultusunda sürekli güncel ve dinamik tutarak başarı oranını artırmak da bir diğer amacımız.”

Amaçlarının uluslararası bir platform haline gelmek olduğunu belirten Aplak sözlerini şu şekilde tamamladı: “Asıl amaçlarımıza ve kurulma sebebimize gelecek olursak; insanların, özellikle gençlerin kendilerini geliştirebilecekleri, kendi fikirlerini ve bilgilerini toplumla paylaşabilecekleri uluslararası bir platform haline gelmek. Bu cümle içerisine henüz ekleyemeyeceğim bazı hedeflerimiz ve amaçlarımız da var ancak onlar dinamik ve güncel tutarak zamanı geldiğinde oluşan kitlemize sunacağımız karşılıklı kazan-kazan projeleri olarak ortaya çıkacak.”

 

 

Kaynak: (A.G.) - www.avanosgazetesi.com Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Gençler, İçin, Kurulmuş, Genç, Bir, Site:, registad.com,
Yorumlar
Haber Yazılımı