Haber Detayı
22 Şubat 2019 - Cuma 09:32 Bu haber 2987 kez okundu
 
Genç Genel Müdürden Kitap Oteli Projesi
TURİZM Haberi
Genç Genel Müdürden Kitap Oteli Projesi

Avanos’ta bulunan By Cappadocia Hotel’in Genel Müdürü Selin Türk yöneticiliğini yaptığı otelde bir kütüphane oluşturmak için kampanya başlattı.

 

Kapadokya’nın en yerleşik konaklama tesislerinden olan By Cappadocia Hotel'de başta çalışanlar olmak üzere herkesi okumaya teşvik amacıyla bu kampanyayı düzenleyen Türk “ Bir kitap oteli olmak istiyoruz. İnşallah bunu başarırız. Aldığımız destek ve ilgi doğru bir iş yaptığımızı gösteriyor.” Dedi.

 

Bu konuda daha fazla desteğe ihtiyaçları olduğunu belirten Genç Genel Müdür çıkış amaçlarının insana yatırım olduğunu belirterek “Başta personel için kurmayı düşündüğümüz kitaplık için oldukça fazla destek oldu. Artan ilgi ve destek sonucu projeyi otelin geneline yaymaya karar verdik. Kitaplığı büyütünce okul müdürleri ile görüşüp çocukları da kitaplığımızı gezmeleri için davet edeceğiz ve fazla kitapları kendileriyle paylaşacağız.” Açıklamasında bulundu.

 

Amaçlarının insana yatırım olduğunu belirten Selin Türk işletmelerde çalışan personelin kendilerini geliştirmesi gerektiğini, bunu sağlamada kitap okumanın en etkili yol olduğunu belirterek personelini bilinçlendirmek ve onlara katkıda bulunmak için bu yola baş koyduğunu söyledi.

 

“Huzurlu personel verimli personeldir.” Prensibinden hareketle otellerinde haftada 2 gün dil eğitimi verdiklerini de belirten Türk, insana yatırımın en değerli yatırım olduğunu iletti.

 

 

 

 

Kaynak: (MHA) - MHA Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Genç, Genel, Müdürden, Kitap, Oteli, Projesi,
Haber Yazılımı