Haber Detayı
22 Ocak 2019 - Salı 20:12 Bu haber 3414 kez okundu
 
Filiz Kılıç Seçim Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor
STK’lara sosyal tesisleri de bulunan bir mekan sağlamak amacındayız
SİYASET Haberi
Filiz Kılıç Seçim Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor

Kılıç KGC’yi ziyaret etti

Bir yandan esnaf, bir yandan Sivil Toplum Kuruluşları, bir yandan ev toplantıları yapan Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Filiz Kılıç, basın yayın kuruluşlarını da ziyaret ediyor.

Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Kılıç’a bu ziyaretinde İl Başkanı İlhan Kaya, MYK Üyesi Mehmet Varol, Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker, Merkez İlçe Başkanı Gökhan Göğdemir, Kadın Kolları Başkanı Yıldız Gürbüz eşlik ettiler.

Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Koca ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Kılıç, Nevşehir’deki basın yayın kuruluşlarının sorunlarını dinledi.

 

STK’lara sosyal tesisleri de bulunan bir mekan sağlamak amacındayız

MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Filiz Kılıç ve beraberindeki heyetin STK ziyaretleri de devam ediyor.

Mimarlar Odası Nevşehir Temsilciliğini ziyaret eden Kılıç’a İl Başkanı İlhan Kaya, MYK Üyesi Mehmet Varol, Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker ve partili yöneticiler eşlik etti.

Mimarlar Odası Nevşehir İl Temsilcisi Bekir Sak ile bir süre sohbet eden MHP Nevşehir Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Filiz Kılıç, Nevşehir’de bulunan bir çok STK’nın zor şartlarda faaliyetlerini sürdürdüğüne dikkat çekerken, göreve gelmeleri durumunda STK’lara içerisinde sosyal tesislerinde yer alacağı, STK’ların tamamının yararlanabileceği mekanlar oluşturmayı planladıklarını belirtti.

 

“Yaptıklarımız gençlerimize ne yapacağımızın göstergesi”

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Filiz Kılıç, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Nevşehir Hanife – Tevfik Aktekin öğrenim birimini ziyaret etti.

İl Başkanı İlhan Kaya, MYK Üyesi Mehmet Varol, Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker ve Partili yöneticilerin de eşlik ettiği Kılıç, Öğrenim Birimi Sorumlusu Serdar Kuzugüden’den yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

Sohbet esnasında Kuzugüden’in “Siz neler yapacaksınız gençlerimiz için? Sorusuna MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Kılıç, “Çok şükür Allah bize Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitemizin kurucu rektörlüğünü nasip etti. Orada gençlerimiz için yaptıklarımız, nasip olursa belediye başkanlığımızda yapacaklarımızın da aslında bir göstergesi” ifadelerinde bulundu.

 

 

Kaynak: (MHA) - MHA Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Filiz, Kılıç, Seçim, Çalışmalarını, Aralıksız, Sürdürüyor,
Haber Yazılımı