Haber Detayı
21 Eylül 2015 - Pazartesi 23:31 Bu haber 4116 kez okundu
 
Fahri Ertik´ten Ekici´ye Ziyaret
CHP Milletvekili Adayı Fahri Ertik, Muşkara Gazetesi´ni ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Fahri Ertik´ten Ekici´ye Ziyaret

1 Kasım´da yapılacak olan Milletvekilliği Genel Seçimleri için CHP´den birinci sıra Milletvekili Adayı olan Fahri Ertik, Muşkara Gazetesini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

 

Partili partisiz herkesin destek verdiğini söyleyen Ertik, Nevşehir´in çok iyi bildiği bir siyasetçi olduğunu söyledi. Sürekli destek telefonları ve mesajları aldığını kaydeden Ertik, “Bütün hemşerilerimize hiçbir karşılık beklemeden ve hiçbir ayrım yapmadan yardımcı oldu. Bu nedenle Nevşehirliler beni çok iyi biliyor. Nevşehir´i parlamentoda en iyi şekilde temsil edeceğimi de biliyor. O parlamentoda Nevşehir´i benden daha iyi temsil edecek birisi varsa oylarını ona versinler” dedi.

Tanınma gibi bir sorununun olmadığını dile getiren Ertik, “Oy bir vebaldir. Yanlış kullanılan oy bütün Nevşehir´in kaderini etkiler. O yüzden vatandaşlar oy kullanırken çok iyi düşünmeli” diye konuştu.

Ekici de, ziyaretinden dolayı Ertik´e teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Önemli olan Nevşehir´in kazanması diyen Ekici, “Biz ülkemizin bulunduğu bu durumdan kurtulmasını istiyoruz. İnşallah 1 Kasım seçimleri ülkemiz ve Nevşehir´imiz için hayırlı olur” dedi.

Kaynak: (Alpaslan Körükçü) - Alpaslan Körükçü Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Fahri, Ertik´ten, Ekici´ye, Ziyaret,
Haber Yazılımı