Haber Detayı
20 Mart 2016 - Pazar 08:58 Bu haber 9742 kez okundu
 
Facebook Neden Yavaş, Facebook Açılmıyor?
19 Mart 2016 Taksim İstiklal Caddesi'nde meydana gelen patlama sonrası Facebook yeniden ağırlaşması ile girilmemeye başlandı. İşte detaylar... Facebook neden açılmıyor? Neden yavaş ve neden girilmiyor?
TEKNOLOJİ Haberi
Facebook Neden Yavaş, Facebook Açılmıyor?

19 Mart 2016 Taksim İstiklal Caddesi'nde meydana gelen patlama sonrası Facebook yeniden ağırlaşması ile girilmemeye başlandı. İşte detaylar...  Facebook neden açılmıyor? Neden yavaş ve neden girilmiyor?

19 Mart 2016 Taksim İstiklal Caddesi'nde meydana gelen patlama sonrası Facebook yeniden ağırlaşması ile girilmemeye başlandı. İşte detaylar...

Türkiye'de genellikle sosyal paylaşım sitelerine girilmeme sorunu bugün son dakika itibariyle yaşandı. İstanbul Taksim'deki patlama sonrası tüm Facebook kullanıcıları siteye girmemeye başlaması ardından bu durumun sebebini araştırmaya başladı. Son dakika gelen bilgi olarak dünya devi sosyal kullanım sitesi Facebook'a giriş ağırlaştı ve girilmemeye başlandı. Bunun nedeni olarak resmi bir bilgi gelmemesi itibariyle, tahmini neden olaran İstiklal caddesin'deki terör saldırısı olduğu iddia ediliyor. Bilgi geldiği taktirde haberimizde sizlerle paylaşacağız..

Facebook çöktü mü ve Facebook'a neden girilmiyor?

Facebook aşırı şekilde yavaşladı ve bir çok kullanıcı Facebook'a giremiyor. Türkiye'de yaşanan hain saldırı sonrası Facebook'a kullanıcılar erişimde güçlük yaşıyorlar. Facebook'a girişin bu nedenle olup olmadığı hakkında ise henüz net bir bilgi yok.

Facebook'un ne zaman düzeleceği hakkında ise bir bilgi henüz yok. 

facebook-neden-yavas-facebook-acilmiyor-internet-neden-yavas---facebooka-neden-girilmiyor-19-mart-2016

Kaynak: Editör:
Etiketler: Facebook, Neden, Yavaş,, Facebook, Açılmıyor?, , Etiketler: Face açılmıyo
Yorumlar
Haber Yazılımı