Haber Detayı
22 Ocak 2019 - Salı 20:40 Bu haber 3155 kez okundu
 
Esnaf Ve Sanatkarlara Uygun Faizli Kredi İmkanı
Esnaf ve Sanatkarların ihtiyacına uygun oranlarda kredi ve pos kullanımı için anlaşma imzalandı.
GÜNDEM Haberi
Esnaf Ve Sanatkarlara Uygun Faizli Kredi İmkanı

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Türkiye Ekonomi Bankası Nevşehir Şubesi arasında Esnaf ve Sanatkarların ihtiyacına uygun oranlarda kredi ve pos kullanımı için anlaşma imzalandı.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, "Esnaf ve Sanatkarlarımızın daha uygun faiz oranları ile likiditeye ulaşımını kolaylaştırmak amacıyla yaptığımız görüşmeler neticesinde Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Nevşehir Şubesiyle bir protokol imzaladık. Protokol kapsamında kayıtlı esnaf ve sanatkarlarımız Sicil Tasdiknamesi ve Oda Kayıt Belgesi ile müracaatta bulunarak bu imkandan yararlanabilecektir.

 

Protokol kapsamında Esnaf ve Sanatkarlarımıza; 1,99 dan başlayan oranlarla 3-36 Vadeli, 3 ay ödemesiz dönemli  esnek veya eşit taksitli kredi imkanı, 29 gün blokeli sıfır komisyonlu pos imkanı tanınıyor. Ayrıca Esnaf ve Sanatkarlarımıza özel oran ile ertesi gün pos fiyatlaması imkanı da sağlanacak. Esnaf ve Sanatkarlarımıza özel olarak 25 adete kadar EFT- Havale- Hesap İşletim Ücreti Masrafsızlık Tanımı imkanı sağlanmıştır" dedi.

 

Kaynak: (MHA) - MHA Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Esnaf, Ve, Sanatkarlara, Uygun, Faizli, Kredi, İmkanı,
Haber Yazılımı